Division 5, Grupp 12

Matcher

Välj datum:
Tidpunkt Hemmalag   Bortalag
Tis, 14 Jul 2020 00:20:00 +0200 Campinas Belas 3 - 1 SkejbyScorpions Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 01:20:00 +0200 tha help Youth squad 8 - 0 FCBiksekage Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 05:25:00 +0200 Santa Maria de Itabira 4 - 0 Uriporanga
Tis, 14 Jul 2020 06:55:00 +0200 Santa Maria de Itabira 2 - 1 Fazenda Riacho
Tis, 14 Jul 2020 08:20:00 +0200 Colonia Queiroz Upptakt Laudrup Finten FC
Tis, 14 Jul 2020 08:55:00 +0200 Campinas Belas Upptakt tha help Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 09:40:00 +0200 Roque Gonzalez Upptakt FCBiksekage Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 10:05:00 +0200 Laudrup Finten FC Upptakt FC Hold Üd Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 10:20:00 +0200 Colonia Queiroz Upptakt Roque Gonzalez
Tis, 14 Jul 2020 10:35:00 +0200 Fazenda Riacho Upptakt MHTEAM Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 10:35:00 +0200 FC Hold Üd Youth squad Upptakt Chelsea DHP
Tis, 14 Jul 2020 11:05:00 +0200 Audere FC Youth squad Upptakt STEFF FC Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 11:35:00 +0200 Chelsea DHP Upptakt Colonia Queiroz
Tis, 14 Jul 2020 12:05:00 +0200 STEFF FC Youth squad Upptakt FCBiksekage Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 12:15:00 +0200 STEFF FC Youth squad Upptakt tha help Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 12:45:00 +0200 SkejbyScorpions Youth squad Upptakt tha help Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 13:05:00 +0200 Fazenda Riacho Upptakt Uriporanga
Tis, 14 Jul 2020 13:25:00 +0200 FCBiksekage Youth squad Upptakt Campinas Belas
Tis, 14 Jul 2020 13:25:00 +0200 Audere FC Youth squad Upptakt Vargem Redonda
Tis, 14 Jul 2020 14:05:00 +0200 Uriporanga Upptakt MHTEAM Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 14:10:00 +0200 Santa Maria de Itabira Upptakt STEFF FC Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 14:30:00 +0200 SkejbyScorpions Youth squad Upptakt Roque Gonzalez
Tis, 14 Jul 2020 15:05:00 +0200 MHTEAM Youth squad Upptakt Laudrup Finten FC
Tis, 14 Jul 2020 15:10:00 +0200 Uriporanga Upptakt STEFF FC Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 15:25:00 +0200 MHTEAM Youth squad Upptakt Audere FC Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 17:20:00 +0200 Uriporanga Upptakt Audere FC Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 18:30:00 +0200 Vargem Redonda Upptakt Chelsea DHP
Tis, 14 Jul 2020 19:05:00 +0200 FC Hold Üd Youth squad Upptakt Campinas Belas
Tis, 14 Jul 2020 19:15:00 +0200 Chelsea DHP Upptakt MHTEAM Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 21:50:00 +0200 Fazenda Riacho Upptakt Colonia Queiroz
Tis, 14 Jul 2020 21:55:00 +0200 Laudrup Finten FC Upptakt Santa Maria de Itabira
Tis, 14 Jul 2020 22:15:00 +0200 Vargem Redonda Upptakt Fazenda Riacho
Tis, 14 Jul 2020 22:25:00 +0200 Chelsea DHP Upptakt SkejbyScorpions Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 23:05:00 +0200 Roque Gonzalez Upptakt FC Hold Üd Youth squad
Tis, 14 Jul 2020 23:10:00 +0200 Laudrup Finten FC Upptakt Vargem Redonda
Tis, 14 Jul 2020 23:25:00 +0200 Audere FC Youth squad Upptakt Santa Maria de Itabira