Poffarbacco
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 4 | V | Mercedes AMG Petronas | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 20/05, 03:50 |
1 - 1 | U | Komsådehvide | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/05, 06:35 |
3 - 2 | V | Lecce United | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/05, 08:10 |
0 - 1 | V | Mollymis | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/05, 08:25 |
3 - 0 | V | ValenFC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/05, 16:10 |
2 - 0 | T | AC Ravn | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/05, 01:25 |
2 - 1 | V | Ostemafiaen | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 13:05 |
0 - 4 | T | RedBull Klopp | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 13:50 |
2 - 1 | T | Sheffield CF | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/05, 15:05 |
1 - 1 | U | Arcadian fc | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 18:50 |
2 - 2 | U | Skalbronx Sportsklub | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 20:55 |
0 - 2 | T | Nerazzurri FC | Coppa Italia, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 21/05, 22:15 |
1 - 2 | T | FC Black Power | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/05, 00:30 |
2 - 2 | U | Gialloblu IF | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/05, 05:25 |
2 - 0 | T | FC Rævesovsen | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 22/05, 13:10 |
4 - 1 | T | Rage FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/05, 13:25 |
2 - 0 | T | Eff zeh kölle | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/05, 23:40 |
1 - 2 | T | Komsådehvide | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/05, 00:15 |
0 - 1 | V | Ostemafiaen | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/05, 01:00 |
4 - 0 | V | Ferring Albion | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 23/05, 03:40 |
1 - 0 | T | Deportivo de La Corona | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/05, 13:10 |
6 - 0 | V | Sheffield CF | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/05, 14:00 |
0 - 2 | T | Fc lækevej | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/05, 14:10 |
2 - 0 | T | Lecce United | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/05, 01:05 |
0 - 3 | V | ValenFC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/05, 02:40 |
2 - 2 | U | Mollymis | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/05, 09:50 |
0 - 3 | T | Italiano Gino | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 24/05, 21:50 |
2 - 1 | T | Fc lækevej | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/05, 23:15 |
0 - 1 | V | FC Black Power | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/05, 09:40 |
0 - 1 | T | Eff zeh kölle | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/05, 10:20 |
2 - 2 | U | Rage FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/05, 11:30 |
1 - 0 | V | Deportivo de La Corona | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/05, 15:15 |
Optakt » | - | Gialloblu IF | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/05, 23:00 |
Optakt » | - | Sønderjyske Løver | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 26/05, 00:55 |
Optakt » | - | Polle Pallo | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 26/05, 08:10 |
Optakt » | - | Skalbronx Sportsklub | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/05, 08:45 |
Optakt » | - | Arcadian fc | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/05, 09:45 |
Optakt » | - | AC Ravn | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/05, 10:20 |