Barbecue
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 3 | V | FC Ray | Copa do Brasil, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 27/05, 15:30 |
2 - 0 | V | AFC Reeperbahn | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 18:55 |
2 - 1 | T | FC kaffe | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 19:45 |
0 - 1 | V | Stonies United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 19:55 |
4 - 1 | V | FC Lamah | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 23:30 |
0 - 1 | V | Ruby FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 02:45 |
2 - 1 | V | FC Sebcol | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 07:40 |
4 - 0 | V | Flappy Bird FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 08:20 |
3 - 1 | V | United Allstars UA | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 11:55 |
0 - 2 | V | SCHMIDTPIND FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 14:00 |
Optakt » | - | Ruffs La Masia | Copa do Brasil, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 19:35 |
Optakt » | - | fcmikser | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 01:40 |
Optakt » | - | Flying Dutchmen | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 08:15 |
Optakt » | - | Real Estrellas | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 09:00 |
Optakt » | - | OD Madrid | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 17:30 |
Optakt » | - | Øksenmølle FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 08:50 |
Optakt » | - | Ruby FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 09:45 |
Optakt » | - | Damsgaard Allstar | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 18:35 |
Optakt » | - | United Allstars UA | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 19:35 |
Optakt » | - | FC kaffe | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 21:30 |
Optakt » | - | AFC Reeperbahn | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 02:50 |
Optakt » | - | FC Lamah | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 07:50 |
Optakt » | - | Øksenmølle FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 16:35 |
Optakt » | - | Stonies United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 20:25 |
Optakt » | - | Real Estrellas | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 01:15 |
Optakt » | - | Flying Dutchmen | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 08:40 |
Optakt » | - | OD Madrid | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 13:15 |
Optakt » | - | fcmikser | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 15:25 |
Optakt » | - | Damsgaard Allstar | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 17:50 |
Optakt » | - | FC Sebcol | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 02:20 |
Optakt » | - | SCHMIDTPIND FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 08:25 |
Optakt » | - | Flappy Bird FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 13:00 |