Barciela
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | Piedraceda | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 05:20 |
Optakt » | - | Bayona | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 10:05 |
Optakt » | - | Somarriba | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 13:50 |
Optakt » | - | La Felguera | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 18:30 |
Optakt » | - | Bot | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 00:20 |
Optakt » | - | Taboadelo | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 01:00 |
Optakt » | - | Primout | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 06:20 |
Optakt » | - | Junguitu | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 06:45 |
Optakt » | - | El Tesoro | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 07:50 |
Optakt » | - | Manresa | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 01:45 |
Optakt » | - | Perales del Alfambra | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 08:10 |
Optakt » | - | Los Barreros | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 11:55 |
Optakt » | - | Bustiello de Paredes | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 15:40 |
Optakt » | - | Palomero | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 16:55 |
Optakt » | - | Bayona | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 09:30 |
Optakt » | - | Primout | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 16:25 |
Optakt » | - | Valdeconejos | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 16:45 |
Optakt » | - | Bot | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 22:40 |
Optakt » | - | Piedraceda | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 02:35 |
Optakt » | - | Valdeconejos | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 08:00 |
Optakt » | - | Manresa | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 16:35 |
Optakt » | - | Somarriba | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 22:15 |
Optakt » | - | La Felguera | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 23:30 |
Optakt » | - | Perales del Alfambra | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 02:10 |
Optakt » | - | Palomero | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 09:35 |
Optakt » | - | Bustiello de Paredes | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 19:05 |
Optakt » | - | Los Barreros | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 21:25 |
Optakt » | - | El Tesoro | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 01:45 |
Optakt » | - | Taboadelo | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 09:35 |
Optakt » | - | Junguitu | 6. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 10:10 |