dal liverpoll
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | T | Fc HVA | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 01:55 |
5 - 0 | T | Anfield Road FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 08:45 |
Optakt » | - | Liverpool Brøndby Club | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 14:50 |
Optakt » | - | Team Strandgade | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 22:10 |
Optakt » | - | Liebhaven | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 08:55 |
Optakt » | - | The Landmænd | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 15:00 |
Optakt » | - | AC Skelund | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 15:30 |
Optakt » | - | Black Rock Shooter | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 21:20 |
Optakt » | - | De Bløde Løg | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 23:15 |
Optakt » | - | Joel Trading Inc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 00:25 |
Optakt » | - | Philadelphia Flyers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 15:30 |
Optakt » | - | Spicy Fanta FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 16:15 |
Optakt » | - | DÆNCKER PROF TEAM | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 18:15 |
Optakt » | - | Persol United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 12:10 |
Optakt » | - | De Bløde Løg | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 12:25 |
Optakt » | - | Zup FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 13:00 |
Optakt » | - | Black Rock Shooter | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 15:55 |
Optakt » | - | Team Strandgade | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 20:00 |
Optakt » | - | Liverpool Brøndby Club | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 09:35 |
Optakt » | - | Persol United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 10:20 |
Optakt » | - | Fc HVA | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 22:35 |
Optakt » | - | Anfield Road FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 23:40 |
Optakt » | - | Philadelphia Flyers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 01:35 |
Optakt » | - | Joel Trading Inc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 06:40 |
Optakt » | - | Spicy Fanta FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 08:20 |
Optakt » | - | Zup FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 13:00 |
Optakt » | - | DÆNCKER PROF TEAM | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 13:15 |
Optakt » | - | AC Skelund | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 08:05 |
Optakt » | - | The Landmænd | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 11:35 |
Optakt » | - | Liebhaven | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 14:15 |