FC Kongeholdet
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 1 | U | makende fc | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 01:30 |
3 - 0 | T | Backallyshinkickers | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 10:40 |
3 - 0 | V | Athletic Bilbao | Newcomers Challenge, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 14:55 |
3 - 0 | T | Stenhousemuir FC | FA Cup, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 06/05, 17:50 |
2 - 2 | U | Port Vale F C | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:40 |
1 - 1 | U | Cloud Nine Sports | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 22:25 |
1 - 1 | U | ClippityKlopp FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 12:40 |
1 - 0 | V | Flaming Falcon FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 15:30 |
1 - 1 | U | FC moss | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 16:20 |
1 - 0 | T | WAKEY WOLVES | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 16:30 |
0 - 0 | U | Livercool | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 19:10 |
4 - 0 | T | My Little Pony United | Newcomers Challenge, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 07/05, 22:00 |
1 - 4 | T | Dissolve The Union | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 00:50 |
0 - 4 | V | FC Penguin | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 17:55 |
0 - 2 | V | Bingus FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 19:20 |
1 - 2 | V | Reynolds f c | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 21:20 |
0 - 2 | T | Quarantina FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 23:35 |
1 - 0 | V | WAKEY WOLVES | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 10:15 |
1 - 1 | U | Hay FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 10:30 |
4 - 0 | T | FC moss | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 20:30 |
2 - 1 | T | makende fc | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 20:55 |
Optakt » | - | Hay FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 07:55 |
Optakt » | - | Cloud Nine Sports | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 17:15 |
Optakt » | - | Backallyshinkickers | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 20:30 |
Optakt » | - | Port Vale F C | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 21:05 |
Optakt » | - | FC Penguin | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 23:35 |
Optakt » | - | Quarantina FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 00:15 |
Optakt » | - | Dissolve The Union | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 06:45 |
Optakt » | - | Bingus FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 17:15 |
Optakt » | - | Reynolds f c | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 18:35 |
Optakt » | - | ClippityKlopp FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 12:20 |
Optakt » | - | Flaming Falcon FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 12:45 |
Optakt » | - | Livercool | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 13:55 |