Challengers
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 1 | O | Fc Gellert | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 11:35 |
3 - 0 | F | Barnetfc | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 16:30 |
0 - 4 | V | MagnMeisterFc | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 20:55 |
2 - 2 | O | Dominators FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 21:55 |
2 - 1 | V | Frejlev United | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 22:30 |
0 - 0 | O | Næstved FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 00:40 |
4 - 1 | V | Dinosauerendennis | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 06:50 |
0 - 2 | V | Team Cult Shakers | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 15:55 |
2 - 4 | V | Epic losers | Svenska Cupen, Runda 2 | Cupmatch | Bortamatch | 7 Maj 19:15 |
2 - 1 | F | Nyborg Boldklub | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 23:35 |
1 - 0 | V | Danske Disciple | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 08:20 |
2 - 0 | F | KIF Örebro | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 09:55 |
2 - 3 | F | Black Pirate Allstars | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 12:40 |
0 - 1 | F | Abrikode FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 13:15 |
3 - 1 | F | Danish Airclub | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 16:55 |
1 - 2 | F | LABÆK IF | Svenska Cupen, Runda 3 | Cupmatch | Hemmamatch | 8 Maj 21:10 |
1 - 0 | F | Næstved FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 00:15 |
1 - 2 | F | Barnetfc | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 09:15 |
5 - 1 | V | Dominators FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 13:30 |
1 - 3 | V | Elephant AC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 22:05 |
Upptakt » | - | Danske Disciple | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 05:25 |
Upptakt » | - | Elephant AC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 09:20 |
Upptakt » | - | Fc Gellert | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 13:05 |
Upptakt » | - | MagnMeisterFc | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 13:45 |
Upptakt » | - | Frejlev United | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 20:10 |
Upptakt » | - | Abrikode FC | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 01:15 |
Upptakt » | - | KIF Örebro | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 12:05 |
Upptakt » | - | Danish Airclub | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 19:45 |
Upptakt » | - | Black Pirate Allstars | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 22:50 |
Upptakt » | - | Team Cult Shakers | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 00:30 |
Upptakt » | - | Dinosauerendennis | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 12:20 |
Upptakt » | - | Nyborg Boldklub | Division 3, Grupp 2 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 13:35 |