Sparkær FF
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 - 2 | V | FC Lampbrug | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 13:00 |
1 - 2 | V | Agerskov FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 17:05 |
1 - 0 | V | Dhem GG | Copa do Brasil, Runda 1 | Cupmatch | Hemmamatch | 6 Maj 18:45 |
1 - 1 | O | Team fmanger | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 21:30 |
0 - 1 | F | Super Whites | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 22:10 |
0 - 0 | O | FC Chrex | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 23:10 |
0 - 2 | V | Hedensted FTW | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 01:20 |
1 - 2 | F | Wapping Wombats | Copa do Brasil, Runda 2 | Cupmatch | Hemmamatch | 7 Maj 15:05 |
1 - 2 | V | Ruby FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 18:05 |
3 - 0 | V | AFC Reeperbahn | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 20:55 |
0 - 2 | V | Real Larsen FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 21:45 |
0 - 4 | V | De Brutale | Vänskapsmatch | Vänskapsmatch | Bortamatch | 8 Maj 05:10 |
Upptakt » | - | Team Smølfeland | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 11:05 |
Upptakt » | - | FCK LANG | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 13:25 |
Upptakt » | - | sebsch | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 18:25 |
Upptakt » | - | Yellow Ultras | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 22:15 |
Upptakt » | - | Super Whites | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 01:45 |
Upptakt » | - | kasperunited | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 07:30 |
Upptakt » | - | FC Chrex | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 09:40 |
Upptakt » | - | Real Larsen FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 21:40 |
Upptakt » | - | United Allstars UA | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 23:05 |
Upptakt » | - | Team fmanger | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 07:25 |
Upptakt » | - | FC Lampbrug | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 08:55 |
Upptakt » | - | Agerskov FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 19:15 |
Upptakt » | - | United Allstars UA | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 22:25 |
Upptakt » | - | Yellow Ultras | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 15:00 |
Upptakt » | - | kasperunited | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 15:25 |
Upptakt » | - | Team Smølfeland | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 17:15 |
Upptakt » | - | FCK LANG | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 21:30 |
Upptakt » | - | sebsch | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 22:55 |
Upptakt » | - | Ruby FC | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 07:00 |
Upptakt » | - | Hedensted FTW | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 12:05 |
Upptakt » | - | AFC Reeperbahn | Division 3, Grupp 4 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 13:20 |