Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
04-30, 16:30 |
Division 4, Group 3 |
Alectico Academy CF |
0 - 0p |
Ditzel FC |
Division 3, Group 4 |
04-30, 16:40 |
Division 4, Group 4 |
Cobra Kai |
2 - 3 |
ONCE PIRATA |
Division 3, Group 4 |
04-30, 16:50 |
Division 3, Group 1 |
Athletico Markham |
0 - 1 |
HulioArsenal |
Division 3, Group 4 |
04-30, 16:55 |
Division 3, Group 2 |
CamMar FC |
0 - 2 |
Woodthorpe fc |
La Primera |
04-30, 17:00 |
Division 3, Group 2 |
Fc gredstedbro |
3 - 0 |
Freemont BK |
Division 4, Group 2 |
04-30, 17:15 |
Division 2, Group 1 |
Fc strandly |
6 - 0 |
FC Gallardo |
Division 4, Group 2 |
04-30, 17:15 |
La Primera |
Sofasoldaterne |
2 - 1 |
Endavant CF |
Division 3, Group 1 |
04-30, 17:25 |
Division 2, Group 2 |
Byberzas FC |
3 - 0 |
Los Necromancers |
Division 3, Group 2 |
04-30, 17:25 |
Division 3, Group 2 |
Ato FC |
2 - 1 |
Dicks Drenge |
Division 3, Group 1 |
04-30, 17:30 |
Division 4, Group 5 |
Soldaterkammeraterne |
0 - 1 |
FK Amagermad |
Division 3, Group 2 |
04-30, 17:40 |
Division 3, Group 3 |
West Ham Utd |
2 - 0 |
FC BarceDave |
Division 2, Group 2 |
04-30, 18:05 |
Division 3, Group 2 |
Huncholini CF |
0 - 1 |
Centenary Stand |
La Primera |
04-30, 18:10 |
Division 2, Group 2 |
Team søe |
3 - 0 |
FC Southpark |
Division 3, Group 3 |
04-30, 18:15 |
La Primera |
miks drenge |
2 - 0 |
The Greatest BIF |
Division 4, Group 1 |
04-30, 18:25 |
Division 3, Group 2 |
Footballfive |
0 - 2 |
Gerrard FC |
Division 2, Group 1 |
04-30, 18:30 |
Division 2, Group 1 |
VojensIif |
0 - 2 |
El Papsi FC |
Division 4, Group 5 |
04-30, 18:35 |
Division 2, Group 2 |
Qaz |
2 - 1 |
Tåfræser IF |
Division 2, Group 1 |
04-30, 18:40 |
Division 4, Group 1 |
Bøndernes IF |
1 - 4 |
HGF |
Division 3, Group 3 |
04-30, 18:40 |
La Primera |
FC Eriksen |
0 - 1 |
Auberginen CF |
Division 4, Group 2 |
04-30, 18:40 |
Division 4, Group 1 |
Kyse FC |
7 - 0 |
Team Alexander |
Division 5, Group 2 |
04-30, 18:40 |
Division 2, Group 2 |
Los Colchoneros |
2 - 0 |
KRYSTAL VEIL |
Division 2, Group 2 |
04-30, 18:45 |
Division 5, Group 1 |
Manchester City CF |
0 - 1 |
Capella United |
Division 4, Group 6 |
04-30, 18:55 |
Division 4, Group 2 |
Girona Futbol Club |
0 - 3 |
Fc Meyerheim |
Division 2, Group 2 |
04-30, 19:00 |
La Primera |
Gesten BK |
2 - 0 |
FC Yolefar |
Division 2, Group 1 |
04-30, 19:10 |
Division 2, Group 1 |
Wonderboyzz |
4 - 0 |
The Invincibles |
Division 4, Group 6 |
04-30, 19:20 |
La Primera |
Team Aerox |
2 - 3 |
FC Anzerro Calico |
Division 3, Group 2 |
04-30, 19:30 |
Division 2, Group 2 |
FC Lakrids |
1 - 2 |
Ulm Warhawks |
Division 2, Group 1 |
04-30, 19:35 |
Division 4, Group 3 |
The Deep Scouse FC |
0 - 4 |
Barstool Sports |
Division 2, Group 1 |
04-30, 19:45 |
Division 3, Group 1 |
Molly FC |
1 - 2 |
La Masia |
Division 3, Group 4 |
04-30, 19:45 |
La Primera |
Jungledyrene FC |
3 - 0 |
FC Bowlingkugle |
Division 3, Group 1 |