Fedtklump FC
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 3 | T | Fenerbahce Spor Kulubu | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 05:25 |
3 - 0 | V | Peterborough city | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 08:55 |
1 - 1 | U | FC Hefaistos | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/04, 13:25 |
2 - 2 | U | Lord Kunsti IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/04, 17:00 |
3 - 0 | V | Hirtshals Ultras | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 19:40 |
2 - 0 | V | Bois Boldklup | Cup of Portugal, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 22:10 |
0 - 0 | U | Wuppertaler SV | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 06:45 |
0 - 2 | V | East Dene Utd | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 07:25 |
3 - 3 | U | Klubløse Kabalelæggere | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 08:55 |
1 - 0 | V | FC Stoke City | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 13:45 |
1 - 1 | U | Monster Esport | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 14:30 |
2 - 0 | V | MZXA | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 16:50 |
1 - 2 | V | Bolton Wanderers | Cup of Portugal, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 23/04, 19:20 |
5 - 0 | V | Derby Boyz FC | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 10:10 |
2 - 0 | V | AOCUTS | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 10:55 |
1 - 0 | T | Klubløse Kabalelæggere | Cup of Portugal, Runde 3 | Cupkamp | Udebanekamp | 24/04, 14:00 |
0 - 3 | V | Kræmmerne FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 16:00 |
1 - 0 | V | Seven Nation Army | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 17:20 |
5 - 0 | V | Thisted BK | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 18:25 |
1 - 3 | V | Black Sheeps | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 20:25 |
2 - 1 | V | AFC Reeperbahn | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 09:00 |
4 - 1 | T | Fenerbahce Spor Kulubu | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/04, 09:55 |
2 - 1 | T | Monster Esport | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/04, 10:15 |
2 - 0 | V | Wuppertaler SV | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 17:30 |
3 - 3 | U | Fremad MT | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 25/04, 20:40 |
2 - 1 | V | Lord Kunsti IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 01:15 |
1 - 0 | V | Kræmmerne FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 07:10 |
0 - 1 | V | HeisenBerg IF | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 26/04, 09:50 |
1 - 3 | V | AFC Reeperbahn | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 14:30 |
1 - 0 | T | Hirtshals Ultras | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 19:55 |
1 - 0 | V | FC Hefaistos | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 20:50 |
Optakt » | - | Thisted BK | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 06:45 |
Optakt » | - | Seven Nation Army | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 14:10 |
Optakt » | - | AOCUTS | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 14:25 |
Optakt » | - | Black Sheeps | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/04, 15:50 |
Optakt » | - | FC Stoke City | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/04, 06:20 |
Optakt » | - | Udskifterne FC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 28/04, 07:15 |
Optakt » | - | Klubløse Kabalelæggere | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/04, 11:55 |
Optakt » | - | East Dene Utd | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/04, 13:30 |