GoldenShower FC

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 V Usina Mucuna 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 05:15
0 - 2 V Fazenda Mari 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 06:45
1 - 0 V KOM NU LIDT 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 07:20
3 - 0 T Russian Machine Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 25/05, 13:35
3 - 1 V Palmares do Sul 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 17:25
1 - 3 V Silveira Martins 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 18:30
1 - 0 V Deca Martins 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 23:05
1 - 2 V Correia de Almeida 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 06:40
1 - 0 T Vestegnen Colts 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 09:05
0 - 4 V Cavagnoli 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 11:35
3 - 0 T Manhattan Allstars Copa do Brasil, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 26/05, 14:55
5 - 0 T Skanderborg GF Ungdomshold 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 00:45
0 - 5 T Kebab CF 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 12:20
2 - 3 T Aguilhadas 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 14:15
0 - 6 T FC Dabunis Ungdomshold 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 20:45
7 - 0 T Contiguiba 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 20:55
7 - 0 T King Kong FC 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 22:15
4 - 0 T Palmares do Sul 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp I går, 03:20
0 - 6 T Vestegnen Colts 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:55
1 - 6 T Silveira Martins 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:45
5 - 0 T Aguilhadas 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp I går, 22:50
0 - 4 T King Kong FC 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:35
1 - 0 T Usina Mucuna 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:00
7 - 1 T KOM NU LIDT 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:00
0 - 3 T Fazenda Mari 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 15:00
Optakt » - Contiguiba 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 00:25
Optakt » - FC Dabunis Ungdomshold 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 08:10
Optakt » - Skanderborg GF Ungdomshold 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 20:15
Optakt » - Kebab CF 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 21:35
Optakt » - Correia de Almeida 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 22:50
Optakt » - Deca Martins 5. division, pulje 16 Ligakamp Udebanekamp 31/05, 00:45
Optakt » - Cavagnoli 5. division, pulje 16 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/05, 03:25