SV Hamburg

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 2 T Los Blancos XI 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 06:15
0 - 3 V The Psychopath Scottish Cup, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp I går, 13:45
2 - 1 T Wanyamas in Pyjamas 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:15
1 - 1 U FC Sydhavnen 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:45
1 - 0 V FC lærke united 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:25
3 - 0 T AFC Up the Hill 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:30
1 - 2 T Sticklepath City 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 10:35
1 - 1 U FC Wackers 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 14:05
1 - 3 V Dundalk Football Club Scottish Cup, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp I dag, 15:35
Optakt » - Auckinlech talbot 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:20
Optakt » - Frankies acre bhoys 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:40
Optakt » - ASHDOD UNITED 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 23:25
Optakt » - The rising Stars 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/06, 00:45
Optakt » - Hirtshals Ultras 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/06, 05:50
Optakt » - The Hammers United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 03/06, 07:10
Optakt » - Hjortespring FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/06, 21:30
Optakt » - Boston United FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 04/06, 00:40
Optakt » - Frankies acre bhoys 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 04/06, 06:35
Optakt » - AFC Up the Hill 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 04/06, 08:05
Optakt » - FC lærke united 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 04/06, 15:45
Optakt » - FC Sydhavnen 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 05/06, 04:50
Optakt » - The rising Stars 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 05/06, 07:30
Optakt » - Los Blancos XI 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 05/06, 09:20
Optakt » - Boston United FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 19:10
Optakt » - Wanyamas in Pyjamas 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 21:15
Optakt » - The Hammers United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/06, 23:30
Optakt » - ASHDOD UNITED 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/06, 14:50
Optakt » - Hirtshals Ultras 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 06/06, 17:40
Optakt » - Hjortespring FC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 06/06, 19:55
Optakt » - FC Wackers 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 06/06, 23:05
Optakt » - Sticklepath City 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 07/06, 05:40
Optakt » - Auckinlech talbot 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 07/06, 09:45