The Flames
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
6 - 0 | V | Myrosa | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 07:40 |
8 - 0 | V | Kulhus | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 09:55 |
0 - 8 | V | FC Bostedhede | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/04, 10:30 |
0 - 4 | V | Azor FC | Landspokalturneringen, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 22/04, 15:10 |
4 - 0 | V | Dame Ndoye | Newcomers Challenge, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 16:45 |
0 - 5 | V | Juan florez | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/04, 21:50 |
8 - 0 | V | FC Volderslev | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 05:15 |
0 - 5 | V | Løjt Skovby | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 12:10 |
0 - 4 | V | Orakzai FC | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 12:45 |
6 - 0 | V | FC Östergaarde | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 15:20 |
3 - 0 | V | MalHavn | Newcomers Challenge, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 16:30 |
1 - 0 | T | Voldsegnen | Landspokalturneringen, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 23/04, 21:20 |
6 - 0 | V | Bælum BK | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 23:15 |
0 - 5 | V | Sææd papegøjerne FC | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 01:05 |
0 - 3 | V | Linderum | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 08:35 |
5 - 0 | V | Sofiedal | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 09:20 |
8 - 0 | V | Bjerup | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 15:30 |
3 - 0 | V | Fc Sot den | Newcomers Challenge, Runde 3 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 18:35 |
0 - 7 | V | Svestrup | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 21:00 |
6 - 0 | V | Store Langkærgård | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 05:25 |
0 - 7 | V | Kulhus | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/04, 14:10 |
0 - 6 | V | FC Östergaarde | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/04, 15:45 |
3 - 1 | V | Primos Discofilos CF | Newcomers Challenge, Runde 4 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 17:40 |
8 - 0 | V | Orakzai FC | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 21:40 |
0 - 6 | V | Myrosa | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 09:45 |
0 - 7 | V | Store Langkærgård | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 10:15 |
3 - 0 | V | Juan florez | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 12:30 |
0 - 5 | V | FC Københavnerne | Newcomers Challenge, Runde 5 | Cupkamp | Udebanekamp | 26/04, 14:25 |
Optakt » | - | FC Bostedhede | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 17:30 |
Optakt » | - | Linderum | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 18:10 |
Optakt » | - | FC Vester Lindet | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/04, 07:40 |
Optakt » | - | Sofiedal | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 13:50 |
Optakt » | - | Svestrup | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/04, 14:00 |
Optakt » | - | Bjerup | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 22:20 |
Optakt » | - | Bælum BK | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/04, 07:25 |
Optakt » | - | FC Volderslev | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/04, 11:50 |
Optakt » | - | Løjt Skovby | 6. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/04, 12:40 |