Post United
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 2 | V | Werder Bremen SAD | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 10:30 |
1 - 3 | T | Feller United | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 11:55 |
1 - 1 | U | Argentus FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 13:10 |
1 - 0 | V | Wolsey FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 15:00 |
0 - 1 | V | Arboyy | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 15:30 |
1 - 1 | U | Das Krankenhaus | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 01:00 |
2 - 0 | V | Los Cruzados | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 07:25 |
3 - 1 | T | Al Kharid Warriors | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 07:40 |
3 - 0 | V | FC Minions | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 13:05 |
0 - 1 | V | The Flying Faroes | Cup of Portugal, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 30/04, 15:20 |
0 - 3 | T | liverpools year | Virtual Manager World Cup, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 20:15 |
1 - 2 | V | Aarhus United | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 06:35 |
2 - 1 | V | Sporting CP | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 07:30 |
0 - 4 | V | Northampton Town | Cup of Portugal, Runde 3 | Cupkamp | Udebanekamp | 01/05, 13:45 |
2 - 1 | T | Brondbyyif | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 15:30 |
2 - 2 | U | Tommerup CF | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 18:25 |
1 - 1 | U | ThAkUkK | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 02:10 |
0 - 0 | U | Arboyy | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 12:15 |
0 - 2 | T | Fremad Amar | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 15:55 |
1 - 2 | V | Wolsey FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 18:15 |
1 - 1 | T | AC Xross | Cup of Portugal, Runde 4 | Cupkamp | Udebanekamp | 02/05, 20:35 |
1 - 1 | U | Al Kharid Warriors | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 22:45 |
1 - 2 | T | Werder Bremen SAD | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 00:30 |
0 - 2 | T | ThAkUkK | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 01:30 |
1 - 0 | T | Feller United | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 12:40 |
0 - 4 | V | Argentus FC | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 15:45 |
Optakt » | - | Fremad Amar | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 11:10 |
Optakt » | - | Aarhus United | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 17:10 |
Optakt » | - | Tommerup CF | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 19:25 |
Optakt » | - | Sporting CP | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 20:15 |
Optakt » | - | Brondbyyif | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 20:35 |
Optakt » | - | Das Krankenhaus | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 02:20 |
Optakt » | - | Los Cruzados | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 09:15 |
Optakt » | - | FC Minions | 2. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 12:05 |