Hearts of Hverfjall

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 T Black Rock Shooter 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 23:20
2 - 0 V Anisoara AC 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:20
5 - 0 V FC Strollers Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 15:40
0 - 0 U Hyggeholdet 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 17:35
1 - 2 V Togo 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:45
3 - 1 T Legends Of Vman 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:05
0 - 2 T Resen Boldklub 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:25
Optakt » - Fisting 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:10
Optakt » - Joga Bonito 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:50
Optakt » - Nattie Fc 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:40
Optakt » - FC OMAH JIMMI Newcomers Challenge, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I dag, 19:20
Optakt » - Monster Energy IF 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 22:40
Optakt » - Panproodeutikos 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/09, 00:25
Optakt » - Kylling 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/09, 15:20
Optakt » - AEK Athens FC 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/09, 18:20
Optakt » - Joga Bonito 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 06:05
Optakt » - Silver Stars 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 08:10
Optakt » - Nattie Fc 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 11:00
Optakt » - Salonica 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 12:30
Optakt » - Hyggeholdet 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 15:05
Optakt » - Silver Stars 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 09:30
Optakt » - Anisoara AC 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 12:20
Optakt » - Togo 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 16:05
Optakt » - Black Rock Shooter 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 16:30
Optakt » - Monster Energy IF 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 03:15
Optakt » - Salonica 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 06:10
Optakt » - AEK Athens FC 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 09:15
Optakt » - Panproodeutikos 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 17:15
Optakt » - Kylling 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 18:40
Optakt » - Legends Of Vman 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 22:15
Optakt » - Fisting 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 04:40
Optakt » - Resen Boldklub 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 06:30