Klb Kalundborg

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 V CouCou And Flying Fish 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 17/02, 15:20
0 - 1 T Dødens Vogter 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/02, 15:35
0 - 1 T FC NAsMaR 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/02, 21:25
2 - 2 U SS Shacks 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 17/02, 22:25
0 - 6 T BIF UNITED Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 18/02, 11:45
1 - 2 V Odensedrengene 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 18/02, 14:10
3 - 0 V FC Strandlyst 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/02, 15:35
2 - 0 T Forza raps gule fc 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 18/02, 18:55
1 - 1 U DankofDrew 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/02, 19:25
0 - 2 T King Eagle 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/02, 21:40
1 - 0 T Uvelse Undertakers 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 18/02, 23:40
3 - 0 V Teamwokr 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/02, 23:50
0 - 2 V Troldhede IF 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 19/02, 16:30
0 - 4 T Chelsea FC 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/02, 19:10
4 - 0 V Odensedrengene 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 00:25
1 - 0 V Dansk Talentudvikling 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 10:00
1 - 4 V OSV Steimelhagen 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 17:25
0 - 1 V FC NAsMaR 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 18:25
1 - 0 T King Eagle 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 22:15
3 - 0 V SS Shacks 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 01:45
1 - 0 V CouCou And Flying Fish 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 09:55
1 - 0 T Dødens Vogter 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:55
0 - 1 V Dansk Talentudvikling 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:40
2 - 1 V OSV Steimelhagen 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 23:30
6 - 0 T Chelsea FC 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:50
2 - 0 V Troldhede IF 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:10
0 - 5 T Uvelse Undertakers 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 06:40
0 - 0 U Teamwokr 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:50
Optakt » - FC Strandlyst 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 06:30
Optakt » - Forza raps gule fc 5. division, pulje 9 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/02, 08:25
Optakt » - DankofDrew 5. division, pulje 9 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 10:05