Fc Tanganyika
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 2 | V | The Brahma Bulls | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 16:55 |
0 - 3 | T | Dhem GG | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 18:50 |
1 - 0 | T | Wankers Elite FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 19:40 |
2 - 0 | V | Afc Stefans | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 21:10 |
1 - 0 | V | Limfjorden United | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 08:20 |
0 - 3 | V | Beach Please | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 10:20 |
1 - 2 | T | Udinese FM | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 14:50 |
2 - 0 | V | Psyduck FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 20:10 |
0 - 3 | V | Fcbarcalegen | Copa do Brasil, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 30/04, 21:45 |
1 - 1 | U | Fc Tolerance | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 23:15 |
1 - 0 | V | Bedstemorand FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 01:15 |
0 - 0 | U | Olympique De Müller | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 01:55 |
2 - 1 | T | Misery bay FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 12:20 |
3 - 0 | T | Jonass team | Copa do Brasil, Runde 3 | Cupkamp | Udebanekamp | 01/05, 17:45 |
1 - 1 | U | Schølle FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 20:20 |
0 - 2 | T | Beach Please | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 01:00 |
1 - 1 | U | FCMONEY | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 01:25 |
2 - 2 | U | Limfjorden United | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 11:00 |
0 - 2 | V | Hollænders hær | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 12:35 |
1 - 1 | U | Dhem GG | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 14:40 |
1 - 0 | V | The Brahma Bulls | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 09:00 |
1 - 2 | T | Wankers Elite FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 09:10 |
2 - 1 | T | FCMONEY | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 10:25 |
2 - 1 | T | Afc Stefans | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 13:25 |
0 - 1 | V | Olympique De Müller | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 05:25 |
1 - 1 | U | Schølle FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 07:05 |
3 - 0 | V | Hollænders hær | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 08:15 |
Optakt » | - | Bedstemorand FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 12:00 |
Optakt » | - | Misery bay FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 12:10 |
Optakt » | - | Udinese FM | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 09:35 |
Optakt » | - | Fc Tolerance | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 11:40 |
Optakt » | - | Psyduck FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 13:00 |