Loftus cc

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 0 T FASTASASHARK 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 00:05
0 - 3 V Sopelcity 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:25
3 - 0 T Fc Næsby United Copa del Rey, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp I går, 13:15
1 - 0 V Diigada FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:25
2 - 0 V Lance United 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:35
0 - 2 V Tørsbøl Sharks Ungdomshold 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:25
1 - 1 U FC vejlbyx 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 04:40
3 - 0 V Spurs Talents 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:45
0 - 3 V FREE PALESTINE 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:25
3 - 0 T Real 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 18:25
Optakt » - Arentsminde United 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 23:25
Optakt » - Pash PFC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 11:50
Optakt » - Ulsteds Veteraner 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 14:50
Optakt » - Fænø United 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 19:00
Optakt » - Liverpool The Bedst 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 19:45
Optakt » - Lance United 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 23:25
Optakt » - Spurs Talents 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 28/05, 07:30
Optakt » - Sopelcity 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/05, 12:05
Optakt » - Torsteds bønder 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 28/05, 16:45
Optakt » - Diigada FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/05, 05:45
Optakt » - FASTASASHARK 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/05, 05:55
Optakt » - Tørsbøl Sharks Ungdomshold 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/05, 08:20
Optakt » - Ulsteds Veteraner 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/05, 12:00
Optakt » - Torsteds bønder 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/05, 12:35
Optakt » - Liverpool The Bedst 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 04:55
Optakt » - Fænø United 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 18:10
Optakt » - Arentsminde United 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 19:55
Optakt » - Pash PFC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 20:30
Optakt » - Real 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/05, 05:00
Optakt » - FC vejlbyx 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 31/05, 06:15
Optakt » - FREE PALESTINE 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/05, 11:20