Anjinsan

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Texas FC 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 28/06, 23:40
0 - 0 U Kamp Spaderne 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 04:25
4 - 0 V Team Power Strike 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 15:30
3 - 0 V team frisk 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 16:10
0 - 2 V FC Nordenfjord 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 03:20
0 - 1 T Mikkls Gooners 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 11:35
1 - 3 V The Red Sune Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 30/06, 14:25
0 - 2 V skovlunde allstars 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 17:00
4 - 0 V Forza Hellebjerg 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 18:55
2 - 1 V Nørholm BK Ungdomshold 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 20:30
2 - 1 V Lippert FC 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 22:35
1 - 0 T Challengers 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 07:00
2 - 2 U Club MR 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 10:45
1 - 2 V Brøøndby IF Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp 01/07, 12:40
1 - 0 T almera 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 15:25
0 - 9 V Rubels Riddere 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 18:00
1 - 1 U Forza Hellebjerg 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 09:35
0 - 0 U De sort gule 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 12:20
2 - 1 V De Flyvende Riskiks Landspokalturneringen, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 02/07, 14:30
0 - 0 U Team Power Strike 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 16:35
3 - 0 V skovlunde allstars 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 18:10
1 - 1 U team frisk 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 23:55
1 - 0 V almera 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:20
3 - 0 V Kamp Spaderne 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:35
0 - 1 V De sort gule 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 14:55
5 - 0 T Stolte Odense Landspokalturneringen, Runde 5 Cupkamp Udebanekamp I går, 17:10
4 - 2 V Texas FC 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:25
0 - 2 V Lippert FC 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:10
0 - 0 U Club MR 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 12:55
3 - 0 V Rubels Riddere 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 13:10
Optakt » - Challengers 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 16:55
Optakt » - Mikkls Gooners 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 23:45
Optakt » - FC Nordenfjord 4. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 05/07, 06:15
Optakt » - Nørholm BK Ungdomshold 4. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 05/07, 11:55