Haverslev IF

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Saints Club 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 13/09, 23:45
1 - 1 U Mercedes AMG Petronas 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/09, 11:05
4 - 0 T Krystal Palace FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/09, 13:25
1 - 3 T Pus moj kurac 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/09, 14:50
0 - 2 T Vicenza CF 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/09, 18:15
1 - 0 V Nygaard Football Club 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/09, 11:25
7 - 0 T Club Lion Rage 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 12:20
2 - 0 T AC Olympia 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 14:05
4 - 0 T FCBasss 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/09, 18:30
0 - 2 T team marmaras 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/09, 00:05
2 - 0 V GoK Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 16/09, 03:30
2 - 2 U Subrangers 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/09, 05:35
4 - 0 T Jeppes kegler 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 16/09, 07:00
2 - 1 T Fc Nivea 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 16/09, 16:30
0 - 1 T Saints Club 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:55
5 - 0 T Mercedes AMG Petronas 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 08:15
1 - 1 U AC Olympia 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 11:40
1 - 3 T Copper Ridge FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:35
1 - 3 V Diamonds Ungdomshold Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp I går, 18:45
0 - 7 V Mesa Paralimni 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:10
2 - 0 T Pus moj kurac 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 10:55
0 - 3 T Krystal Palace FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:35
2 - 0 T Vicenza CF 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 16:35
5 - 0 V Mesa Paralimni 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 16:50
Optakt » - HansiGod Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp I dag, 19:30
Optakt » - Gamlemænd fc Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 19/09, 01:20
Optakt » - Jeppes kegler 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 06:05
Optakt » - Copper Ridge FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 08:15
Optakt » - Subrangers 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 18:05
Optakt » - Fc Nivea 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/09, 18:50
Optakt » - team marmaras 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/09, 19:35
Optakt » - Svortpæng Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 19/09, 22:00
Optakt » - Club Lion Rage 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 08:50
Optakt » - Nygaard Football Club 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/09, 09:25
Optakt » - FCBasss 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/09, 09:55