Lille Velling

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
4 - 0 V KuzzKuzz FC 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 07:40
4 - 0 T Lille Skensved 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 08:45
1 - 0 T Silkeby 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 20:25
0 - 4 T Virtuel FB 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 20:50
1 - 2 V Bjertrup BK 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 21:15
0 - 2 T Lønsmann FC 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 12:25
0 - 8 T FcDaniel 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 13:30
3 - 0 T SA Untouchables 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 14:50
3 - 0 T RygeOsteCreme 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 22:20
4 - 1 V FC Raarud 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 23:50
1 - 0 V Frederiks Stationsby 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 07:20
1 - 3 T ØIF Elite Ungdomshold 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 14:55
7 - 0 T The Red Devil Ungdomshold 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 19:25
0 - 4 V Otterup Boldklub BK Ungdomshold 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 20:50
3 - 0 V Bjertrup BK 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 06:35
1 - 0 T KuzzKuzz FC 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 14:35
0 - 2 T røde fc 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 17:55
3 - 0 T Lønsmann FC 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:55
0 - 0 U Silkeby 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:30
4 - 0 T røde fc 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:45
0 - 3 T Otterup Boldklub BK Ungdomshold 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:15
1 - 0 T Virtuel FB 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:30
2 - 2 U Lille Skensved 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 13:00
Optakt » - FC Raarud 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 08:30
Optakt » - The Red Devil Ungdomshold 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 12:25
Optakt » - ØIF Elite Ungdomshold 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 13:45
Optakt » - Frederiks Stationsby 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 17:20
Optakt » - SA Untouchables 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 00:55
Optakt » - FcDaniel 6. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 05:25
Optakt » - RygeOsteCreme 6. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 09:45