Cabra de Mora

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
4 - 0 T FC Talentus 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 08/08, 06:45
0 - 3 T Kreldk 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 08/08, 09:40
0 - 3 T Asteras FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 08/08, 10:55
3 - 0 T Collado Hermoso 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 08/08, 14:25
4 - 0 V San Mateo de Bages 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/08, 07:35
5 - 0 T Letstry 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/08, 17:35
0 - 5 T FASTASASHARK 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/08, 19:05
1 - 2 T Sesa 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/08, 19:30
1 - 0 T Kirkminator 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 09/08, 19:55
2 - 0 V Gormazo 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/08, 01:30
5 - 1 T FBK 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/08, 02:00
0 - 2 T Mas de la Royuela 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/08, 11:25
2 - 0 T Mesones 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 10/08, 21:20
0 - 2 V San Mateo de Bages 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 11/08, 07:45
2 - 0 T Jelly Cake Jam 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 11/08, 10:05
0 - 4 T Letstry 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/08, 11:20
1 - 4 T Collado Hermoso 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/08, 18:45
2 - 3 V Casa de la Cabeza 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 11/08, 19:10
3 - 0 T Asteras FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 12/08, 00:40
0 - 2 T Jelly Cake Jam 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/08, 09:30
0 - 6 T FC Talentus 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/08, 10:35
0 - 3 V Kreldk 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 12/08, 13:10
1 - 0 T Mas de la Royuela 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 13/08, 01:55
0 - 2 T Casa de la Cabeza 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/08, 06:35
Optakt » - Mesones 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/08, 13:10
Optakt » - FBK 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/08, 18:25
Optakt » - Gormazo 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 13/08, 23:25
Optakt » - Kirkminator 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/08, 06:30
Optakt » - Sesa 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 14/08, 09:30
Optakt » - FASTASASHARK 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 14/08, 14:00