Forza Anarchy
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 0 | U | A Z Magma | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 08:35 |
Optakt » | - | Christensen pFc | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 11:50 |
Optakt » | - | Real Vigo | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 16:50 |
Optakt » | - | The Flames | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 17:15 |
Optakt » | - | FC Vanderbilt | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 21:55 |
Optakt » | - | Brøndby BK | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 08:20 |
Optakt » | - | Talent Makers | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 13:55 |
Optakt » | - | Gåsehud | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 20:30 |
Optakt » | - | Festival FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 20:55 |
Optakt » | - | Blaabjerg IF | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 09:50 |
Optakt » | - | HerfølgeBK | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 14:20 |
Optakt » | - | Broccotelli FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 21:25 |
Optakt » | - | FJ Tantor | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 23:05 |
Optakt » | - | FC Sjaskemadder | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 02:00 |
Optakt » | - | Christensen pFc | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 07:35 |
Optakt » | - | Gåsehud | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 08:55 |
Optakt » | - | BAAB | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 20:55 |
Optakt » | - | Real Vigo | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 21:25 |
Optakt » | - | A Z Magma | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 09:45 |
Optakt » | - | FC Vanderbilt | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 10:50 |
Optakt » | - | BAAB | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 12:50 |
Optakt » | - | The Flames | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 13:50 |
Optakt » | - | Blaabjerg IF | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 10:00 |
Optakt » | - | FJ Tantor | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 11:40 |
Optakt » | - | FC Sjaskemadder | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 15:15 |
Optakt » | - | HerfølgeBK | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 19:35 |
Optakt » | - | Broccotelli FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 22:00 |
Optakt » | - | Talent Makers | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 02:50 |
Optakt » | - | Brøndby BK | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 07:40 |
Optakt » | - | Festival FC | 3. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 12:05 |