Chris Machines
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | Acient FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 06:45 |
Optakt » | - | Ofi Kreta | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 14:30 |
Optakt » | - | gorgie boys | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 18:50 |
Optakt » | - | brøndby er de bedeste | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:30 |
Optakt » | - | Fv Okke | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 11:10 |
Optakt » | - | Tudifrudi | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 16:00 |
Optakt » | - | Manutdfc | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 17:35 |
Optakt » | - | Club Mathias | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 20:35 |
Optakt » | - | Snakecity Guldfugle | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 22:15 |
Optakt » | - | Valentine Villa | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 05:20 |
Optakt » | - | AFCSE | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 07:40 |
Optakt » | - | Kvak FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 16:05 |
Optakt » | - | Team Tilt | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 16:30 |
Optakt » | - | Manutdfc | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 11:10 |
Optakt » | - | Kløvbakken FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 13:55 |
Optakt » | - | FC Ralle Sander | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 14:15 |
Optakt » | - | Club Mathias | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 14:55 |
Optakt » | - | gorgie boys | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 21:30 |
Optakt » | - | Acient FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 06:40 |
Optakt » | - | Ofi Kreta | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 08:50 |
Optakt » | - | brøndby er de bedeste | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 20:25 |
Optakt » | - | FC Ralle Sander | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 20:45 |
Optakt » | - | AFCSE | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 07:10 |
Optakt » | - | Valentine Villa | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 14:25 |
Optakt » | - | Team Tilt | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 15:00 |
Optakt » | - | Kvak FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 15:40 |
Optakt » | - | Kløvbakken FC | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 16:40 |
Optakt » | - | Fv Okke | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 01:10 |
Optakt » | - | Snakecity Guldfugle | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 11:15 |
Optakt » | - | Tudifrudi | 3. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 11:40 |