FC Grappa Grappa
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 1 | T | Drivhuset | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 02:15 |
1 - 1 | U | Askern Owls | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 02:30 |
0 - 2 | V | Runeladen | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 07:30 |
0 - 0 | U | Hay FC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 13/05, 18:25 |
4 - 1 | V | Hamann | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 23:40 |
5 - 0 | V | Jägerstieg | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 00:15 |
1 - 1 | U | Stadtpark Kickers | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 00:35 |
1 - 0 | T | Team ku godt | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 13:15 |
0 - 5 | V | Greiters | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 14:35 |
0 - 2 | T | Metropolis FF | DFB-Pokal, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 17:30 |
0 - 1 | V | Real Buret | Newcomers Challenge, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 14/05, 19:30 |
0 - 0 | U | Her kommer de gode | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 21:30 |
Optakt » | - | Odense Young Boys | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 09:15 |
Optakt » | - | The Unity | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 09:50 |
Optakt » | - | FC røg | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 13:40 |
Optakt » | - | Blauerkusen | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 14:15 |
Optakt » | - | Snekkersten IF | Newcomers Challenge, Runde 3 | Cupkamp | Udebanekamp | 15/05, 16:20 |
Optakt » | - | Juice FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 08:45 |
Optakt » | - | Hamann | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 09:25 |
Optakt » | - | Stadtpark Kickers | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 18:30 |
Optakt » | - | sejt | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 19:40 |
Optakt » | - | Her kommer de gode | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 20:05 |
Optakt » | - | sejt | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 10:50 |
Optakt » | - | Drivhuset | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 14:30 |
Optakt » | - | Askern Owls | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 22:10 |
Optakt » | - | Runeladen | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 23:20 |
Optakt » | - | Odense Young Boys | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 01:25 |
Optakt » | - | FC røg | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 14:10 |
Optakt » | - | Juice FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 15:30 |
Optakt » | - | Blauerkusen | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 21:05 |
Optakt » | - | The Unity | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 23:10 |
Optakt » | - | Team ku godt | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 00:50 |
Optakt » | - | Jägerstieg | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 10:30 |
Optakt » | - | Greiters | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 11:30 |