Arroyo de Salas
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 1 | U | Cotariello | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 06:30 |
Optakt » | - | Cortijo Montes | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 15:30 |
Optakt » | - | Los Herreros | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 19:20 |
Optakt » | - | Casas de San Galindo | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 19:35 |
Optakt » | - | Carraluz | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 21:25 |
Optakt » | - | Parafita | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 00:20 |
Optakt » | - | Terelle | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 15:50 |
Optakt » | - | Sistallo | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 17:50 |
Optakt » | - | La Mancha | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 18:10 |
Optakt » | - | Besejos | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 02:40 |
Optakt » | - | Tiena la Baja | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 06:40 |
Optakt » | - | Cortijo La Unde | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 10:15 |
Optakt » | - | Casas El Papel | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 16:15 |
Optakt » | - | Alkorkon city | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 19:30 |
Optakt » | - | Fuentes Calientes | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 01:45 |
Optakt » | - | Parafita | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 12:40 |
Optakt » | - | Cortijo Montes | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 13:55 |
Optakt » | - | Cotariello | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 20:40 |
Optakt » | - | Tiena la Baja | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 06:40 |
Optakt » | - | Los Herreros | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 08:15 |
Optakt » | - | Casas de San Galindo | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 11:00 |
Optakt » | - | Carraluz | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 18:00 |
Optakt » | - | Fuentes Calientes | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 22:35 |
Optakt » | - | Alkorkon city | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 01:55 |
Optakt » | - | Cortijo La Unde | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 07:40 |
Optakt » | - | Besejos | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 15:05 |
Optakt » | - | Casas El Papel | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 21:30 |
Optakt » | - | Sistallo | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 06:20 |
Optakt » | - | La Mancha | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 10:05 |
Optakt » | - | Terelle | 5. division, pulje 10 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 12:10 |