Cambirela
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 0 | V | Fazenda Batedor | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 01:40 |
9 - 0 | T | Dullerup bk | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 10:55 |
8 - 0 | T | jehan | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 11:15 |
0 - 6 | T | Sommers Team | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 13:20 |
1 - 2 | T | Fazenda da Pedra | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 19:10 |
1 - 2 | V | Ouro Verde de Minas | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 01:05 |
7 - 0 | T | Fluminense CF | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 08:45 |
0 - 1 | V | Santa Catharina | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 12:45 |
0 - 4 | T | AC Ubby | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 22:10 |
1 - 2 | T | Catas Altas da Noruega | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 02:10 |
0 - 5 | T | Eli slave academy | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 07:25 |
0 - 8 | T | Kødhammer IF | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 20:30 |
8 - 0 | T | Sommerklub | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 21:15 |
4 - 0 | T | EFCFC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 21:35 |
5 - 0 | T | Tvis Fodbold | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 07:25 |
0 - 5 | T | jehan | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 18:15 |
Optakt » | - | Fluminense CF | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 19:35 |
Optakt » | - | Sommers Team | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 23:35 |
Optakt » | - | Tvis Fodbold | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 07:40 |
Optakt » | - | Catas Altas da Noruega | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 17:25 |
Optakt » | - | Dullerup bk | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 18:25 |
Optakt » | - | Fazenda Batedor | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 19:30 |
Optakt » | - | Fazenda da Pedra | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 22:55 |
Optakt » | - | Kødhammer IF | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 01:05 |
Optakt » | - | Eli slave academy | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 09:35 |
Optakt » | - | Sommerklub | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 14:50 |
Optakt » | - | EFCFC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 19:25 |
Optakt » | - | Santa Catharina | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 01:55 |
Optakt » | - | Ouro Verde de Minas | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 13:10 |
Optakt » | - | AC Ubby | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 14:20 |