Vila Ester
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 3 | V | Riacho do Meio | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 01:20 |
0 - 2 | V | Ituporanga | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 07:55 |
2 - 0 | V | Francisco | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 11:15 |
0 - 1 | T | Campo do Coxo | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 13:45 |
2 - 1 | V | Bairro Jardim Alvorada | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 20:00 |
2 - 2 | U | Stio Boa Esperana | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 02:50 |
2 - 0 | V | Bastister | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 09:00 |
2 - 1 | V | Rossensal | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 16:10 |
2 - 2 | U | Maloca Uacari | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 18:10 |
2 - 0 | V | Pedro Segundo | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 06:25 |
1 - 1 | U | Pedro Pinheiro | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 07:15 |
1 - 1 | U | Aguas Vermelhas | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 09:25 |
0 - 2 | V | Alto dos Coelhos | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 19:50 |
0 - 1 | V | Bairro Jardim Alvorada | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 01:05 |
2 - 0 | V | Riacho do Meio | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 01:35 |
2 - 1 | V | Stio Boa Esperana | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 08:05 |
2 - 2 | U | Serra do Cabugizinho | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 17:55 |
Optakt » | - | Descampado | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 22:00 |
Optakt » | - | Francisco | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 10:25 |
Optakt » | - | Campo do Coxo | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 11:10 |
Optakt » | - | Ituporanga | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 18:05 |
Optakt » | - | Descampado | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 22:30 |
Optakt » | - | Serra do Cabugizinho | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 07:20 |
Optakt » | - | Pedro Segundo | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 08:10 |
Optakt » | - | Aguas Vermelhas | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 09:25 |
Optakt » | - | Pedro Pinheiro | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 18:30 |
Optakt » | - | Alto dos Coelhos | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 23:40 |
Optakt » | - | Bastister | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 07:50 |
Optakt » | - | Rossensal | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 08:30 |
Optakt » | - | Maloca Uacari | 5. division, pulje 11 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 11:50 |