Arasaka FC

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 1 T FC Megamoy 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/04, 09:25
2 - 1 V Verdacch 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/04, 10:15
0 - 1 V tåhyler 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/04, 16:45
2 - 0 V MTG United 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/04, 17:55
3 - 0 V BK A 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 00:45
4 - 1 T Nikolai BK 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 01:00
0 - 1 T SuperFFC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 02:45
3 - 1 T Pladderballe Skævskud Coupe De France, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 20/04, 14:25
2 - 0 V Froggiez 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/04, 18:30
2 - 0 T Eagles FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/04, 22:40
0 - 2 V Barton Rangers FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 00:55
2 - 0 V Paralympiakos 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 01:30
1 - 1 U Rookie Nookies 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 11:10
2 - 2 U IF Gørlev 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/04, 18:10
2 - 1 T East Hammers United 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/04, 22:25
2 - 2 U SuperFFC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/04, 08:30
2 - 1 V Tommy gang 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 14:05
3 - 2 T Verdacch 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/04, 19:25
0 - 0 U Eagles FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/04, 23:35
Optakt » - FC Megamoy 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 07:05
Optakt » - tåhyler 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 12:15
Optakt » - East Hammers United 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/04, 20:00
Optakt » - Tommy gang 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/04, 22:05
Optakt » - MTG United 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/04, 23:40
Optakt » - Barton Rangers FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/04, 01:15
Optakt » - Rookie Nookies 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/04, 12:15
Optakt » - IF Gørlev 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 14:15
Optakt » - Paralympiakos 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/04, 15:55
Optakt » - BK A 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/04, 01:45
Optakt » - Nikolai BK 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/04, 08:40
Optakt » - Froggiez 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/04, 13:25