Rush Co

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
5 - 0 T BK Farum 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 06:40
0 - 5 T Spøgelser FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 07:15
0 - 6 T Team Tilt 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 08:00
0 - 2 T Klub Låksus Landspokalturneringen, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 14/10, 14:45
2 - 0 T AC Skelund 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 17:45
0 - 2 T Lillelund Talents 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 00:15
6 - 0 T De Sort røde Spejdere 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 15/10, 05:25
3 - 0 T Hjertings Academy 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 15/10, 11:55
1 - 4 T Fedkvist FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 15:55
1 - 3 T Walcott 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 19:20
0 - 5 T Zulle stars 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/10, 07:35
0 - 1 T HB helga 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/10, 14:55
3 - 0 T FC Ruthon 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 16/10, 16:05
3 - 0 T Frem Frederikshavn 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 16/10, 16:30
0 - 3 T Hjertings Academy 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 00:35
9 - 0 T Lillelund Talents 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 08:45
3 - 0 T Greising FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 17:10
3 - 0 T Spøgelser FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 19:55
0 - 3 T Autohouse FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 20:15
3 - 0 T Team Tilt 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 22:35
0 - 3 T AC Skelund 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:00
0 - 3 T BK Farum 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 12:35
0 - 0 U Autohouse FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:10
3 - 0 T HB helga 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 22:15
0 - 3 T FC Ruthon 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 23:35
3 - 0 T Zulle stars 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:40
0 - 3 T Greising FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 15:55
0 - 3 T Frem Frederikshavn 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 21:30
Optakt » - De Sort røde Spejdere 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 23:50
Optakt » - Fedkvist FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 07:50
Optakt » - Walcott 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 09:50