A C K

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 V Team Wacker 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 09/12, 06:10
1 - 0 V fcfa 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 10:00
4 - 1 V Super Sacco 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 09/12, 13:50
0 - 7 V IFK CASABLANCA Copa del Rey, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 09/12, 15:55
0 - 1 V F c United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 09/12, 20:45
3 - 1 V FC Spasticsquad 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 11:05
3 - 1 T FC model 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 13:15
2 - 1 V Real Madrid FC Fan 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 14:50
3 - 1 V ChelseaFCZola 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/12, 17:40
1 - 0 T Dude AC 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 10/12, 19:15
2 - 3 V Juniors FC Copa del Rey, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 10/12, 20:40
1 - 0 T TEAM Candid 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/12, 00:05
3 - 1 T FC Ludogorets Razgrad 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 11/12, 11:10
3 - 2 V Visca el Barcelona 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/12, 16:05
4 - 1 V Arentsen FC Copa del Rey, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 11/12, 17:50
1 - 2 T Kav United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/12, 19:30
1 - 3 V ChelseaFCZola 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/12, 05:25
3 - 0 V Dude AC 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/12, 09:00
2 - 0 T Pers LØVER 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/12, 15:00
0 - 3 V FC model Copa del Rey, Runde 4 Cupkamp Udebanekamp 12/12, 16:50
1 - 3 V fcfa 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 12/12, 20:15
2 - 0 V Team Icematik 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/12, 20:55
4 - 0 V F c United 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/12, 23:55
1 - 2 V Team Icematik 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 09:15
0 - 2 V Super Sacco 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:30
3 - 1 V Team Wacker 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:05
1 - 2 T AC ODENSE BK Copa del Rey, Runde 5 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 20:25
1 - 2 V Kav United 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:45
0 - 1 V Visca el Barcelona 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 01:30
3 - 2 V FC Ludogorets Razgrad 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:25
0 - 2 T Pers LØVER 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:50
0 - 1 T TEAM Candid 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 12:15
Optakt » - Real Madrid FC Fan 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 15/12, 00:20
Optakt » - FC model 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/12, 06:15
Optakt » - FC Spasticsquad 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 15/12, 12:55