Viborg FF

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 3 T Klb Kalundborg 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/10, 22:50
0 - 3 T Matadoen Fc 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 03:25
3 - 0 T Bårdur FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 08:05
3 - 0 T Don BK 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 14:00
0 - 3 T TeamTage 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 00:20
3 - 0 T FC Henneman 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/10, 12:55
0 - 3 T Kingos Dream Team 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 15:20
3 - 0 T Troublemakers FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/10, 15:50
0 - 3 T nakkers bold union 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 17:45
3 - 0 T Elgukgnilwob FC Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 15/10, 20:45
0 - 3 T FC Gulvdrengene 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/10, 22:55
3 - 0 T Merz Academy FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 15/10, 23:55
0 - 3 T flumse 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/10, 13:50
3 - 0 T Academy Hjallerup 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 16/10, 19:15
0 - 3 T Troublemakers FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 03:25
3 - 0 T nakkers bold union 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 04:55
3 - 0 T Roma forever 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 12:00
0 - 3 T Bårdur FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:00
3 - 0 T Centurion Fox 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:15
3 - 0 T Klb Kalundborg 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:25
3 - 0 T Matadoen Fc 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:20
0 - 3 T Don BK 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 08:20
Optakt » - Roma forever 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 17:55
Optakt » - FC Gulvdrengene 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 05:35
Optakt » - flumse 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 06:25
Optakt » - Merz Academy FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 18:05
Optakt » - Centurion Fox 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 19:10
Optakt » - Academy Hjallerup 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 21:30
Optakt » - Kingos Dream Team 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 23:45
Optakt » - FC Henneman 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 00:00
Optakt » - TeamTage 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 04:25