The Landmænd
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 1 | T | Liverpool Brøndby Club | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 07:55 |
1 - 1 | U | Fc HVA | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 10:15 |
0 - 3 | T | Persol United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 17:55 |
1 - 1 | U | Zup FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 19:40 |
2 - 1 | V | Black Rock Shooter | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 02:35 |
2 - 0 | T | dal liverpoll | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 15:00 |
2 - 1 | T | Grædeunge | KNVB Beker, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 14/05, 16:35 |
1 - 1 | U | Anfield Road FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 18:10 |
2 - 0 | V | De Bløde Løg | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 20:00 |
0 - 2 | T | Team Strandgade | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 21:45 |
3 - 0 | T | Liebhaven | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 00:45 |
Optakt » | - | Philadelphia Flyers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 15:40 |
Optakt » | - | DÆNCKER PROF TEAM | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 19:10 |
Optakt » | - | AC Skelund | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 21:30 |
Optakt » | - | Joel Trading Inc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 22:55 |
Optakt » | - | Spicy Fanta FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 06:35 |
Optakt » | - | Team Strandgade | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 11:00 |
Optakt » | - | Anfield Road FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 19:55 |
Optakt » | - | Liverpool Brøndby Club | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 21:20 |
Optakt » | - | DÆNCKER PROF TEAM | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 10:20 |
Optakt » | - | Spicy Fanta FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 11:15 |
Optakt » | - | Persol United | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 13:00 |
Optakt » | - | Fc HVA | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 14:35 |
Optakt » | - | Zup FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 23:25 |
Optakt » | - | Philadelphia Flyers | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 11:10 |
Optakt » | - | AC Skelund | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 15:10 |
Optakt » | - | Joel Trading Inc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 17:50 |
Optakt » | - | Liebhaven | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 20:20 |
Optakt » | - | Black Rock Shooter | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 07:35 |
Optakt » | - | De Bløde Løg | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 09:15 |
Optakt » | - | dal liverpoll | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 11:35 |