xerez cf
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 1 | V | FCM Hedens Hold | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 00:20 |
2 - 0 | V | CB Cangas | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 12:15 |
0 - 1 | V | Audere FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 20:40 |
1 - 2 | V | Haslev United | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 23:05 |
0 - 1 | T | Flappy Bird FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 02:00 |
0 - 1 | V | FC Ray | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 06:45 |
1 - 1 | U | Horticultural FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 11:20 |
1 - 0 | T | Jonass team | Copa do Brasil, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 07/05, 16:50 |
2 - 0 | T | Damsgaard Allstar | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 21:55 |
1 - 2 | V | Lambo FK | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 23:20 |
3 - 1 | V | Lück Dukings FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 05:15 |
2 - 1 | V | WonderWorld IF | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 06:35 |
2 - 1 | T | FC VxD | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 08:40 |
0 - 3 | V | Pothers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 18:50 |
1 - 0 | V | Penfold FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 21:10 |
1 - 0 | T | FCM Hedens Hold | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 01:40 |
1 - 0 | T | Horticultural FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 02:30 |
1 - 1 | U | Damsgaard Allstar | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 09:05 |
2 - 0 | V | Bongos fc | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 22:20 |
Optakt » | - | Haslev United | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 06:55 |
Optakt » | - | Bongos fc | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 08:40 |
Optakt » | - | Audere FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 09:30 |
Optakt » | - | FC VxD | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 10:05 |
Optakt » | - | CB Cangas | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 18:05 |
Optakt » | - | WonderWorld IF | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 12:35 |
Optakt » | - | Lück Dukings FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 18:15 |
Optakt » | - | Penfold FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 19:30 |
Optakt » | - | Pothers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 22:25 |
Optakt » | - | Lambo FK | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 02:25 |
Optakt » | - | FC Ray | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 05:20 |
Optakt » | - | Flappy Bird FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 12:15 |