Henses Heroes

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 2 V Valbruna FC 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:15
1 - 1 U AFG Manochehr 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 16:05
1 - 0 V Haunstrup United 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:45
4 - 0 V FC Divine Boys 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 21:05
0 - 2 V FK Stari aerodrom 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 08:10
4 - 0 V Cpfc 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:25
4 - 2 V FCV Milano 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:55
Optakt » - Imperial Trevisana 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:20
Optakt » - Bauns Dream Team 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 21:05
Optakt » - Lækevej b 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 19/02, 12:05
Optakt » - Emdehedens tronarvinge 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 19/02, 13:10
Optakt » - AC Elba 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/02, 13:20
Optakt » - Agent Block 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/02, 16:45
Optakt » - FC Skycaptains 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 00:45
Optakt » - FCV Milano 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 01:10
Optakt » - AFG Manochehr 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 05:45
Optakt » - Nyhuus fighters 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 20/02, 13:10
Optakt » - FK Stari aerodrom 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/02, 15:40
Optakt » - FC Divine Boys 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 21/02, 01:45
Optakt » - Haunstrup United 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 21/02, 11:35
Optakt » - Nyhuus fighters 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/02, 12:35
Optakt » - Valbruna FC 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/02, 16:20
Optakt » - FC Skycaptains 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/02, 06:55
Optakt » - Lækevej b 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/02, 08:50
Optakt » - Emdehedens tronarvinge 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/02, 11:05
Optakt » - Agent Block 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 22/02, 19:10
Optakt » - AC Elba 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 22/02, 19:40
Optakt » - Bauns Dream Team 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 00:50
Optakt » - Imperial Trevisana 3. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/02, 05:40
Optakt » - Cpfc 3. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 10:15