GWR Railway Boys
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | De blå ulve | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 06:20 |
Optakt » | - | Leeds United AFC | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 07:05 |
Optakt » | - | Excel AFC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 08:55 |
Optakt » | - | Nameless | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 11:10 |
Optakt » | - | paspådrengenukommerjeg | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 12:55 |
Optakt » | - | Potters | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 15:45 |
Optakt » | - | KF Skenderbeu Korce | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 01:55 |
Optakt » | - | Leeds United AFC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 07/05, 10:55 |
Optakt » | - | Griefingdor FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 11:55 |
Optakt » | - | Bedford Ramblers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 12:40 |
Optakt » | - | Bedford Wanderers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 21:00 |
Optakt » | - | Canterbury City | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 08:45 |
Optakt » | - | LGC Elite | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 15:20 |
Optakt » | - | EJ FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 15:45 |
Optakt » | - | Deltic Warriors | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 08/05, 16:50 |
Optakt » | - | Southend City | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 21:55 |
Optakt » | - | Momix | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 22:05 |
Optakt » | - | paspådrengenukommerjeg | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 08:15 |
Optakt » | - | Bath City AFC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 09/05, 09:45 |
Optakt » | - | Herrestrup Hangers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 10:50 |
Optakt » | - | Griefingdor FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 14:45 |
Optakt » | - | Potters | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 14:55 |
Optakt » | - | Excel AFC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 06:40 |
Optakt » | - | Nameless | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 07:30 |
Optakt » | - | LGC Elite | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 14:05 |
Optakt » | - | Herrestrup Hangers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 16:30 |
Optakt » | - | De blå ulve | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 19:35 |
Optakt » | - | Canterbury City | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 05:15 |
Optakt » | - | Southend City | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 05:25 |
Optakt » | - | Trowbridge Town FC | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 06:40 |
Optakt » | - | EJ FC | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 13:40 |
Optakt » | - | Momix | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 15:35 |
Optakt » | - | KF Skenderbeu Korce | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 07:05 |
Optakt » | - | Bedford Ramblers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 08:40 |
Optakt » | - | Bedford Wanderers | 3. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 14:05 |