Tøsepigen

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U Team Martens 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 01:30
0 - 0 U Powhatan Secondary 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 05:20
0 - 0 U AGFtossen 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 09:25
1 - 1 U Dame N Doye 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 15:25
2 - 0 V Real Schytz 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 21:45
3 - 0 V De Sorte Pirater 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 04:25
4 - 0 V Esbjerg football Club US Open Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 12:40
1 - 2 T AC Mazda 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:50
0 - 1 V FC Blumen 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:20
0 - 1 V De Ekstra Kilo 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:45
2 - 0 T Zoenke FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:20
Optakt » - Hillerød all stars US Open Cup, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp I dag, 13:05
Optakt » - Powerfade United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 15:05
Optakt » - Fc ringridderen 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 16:35
Optakt » - Touvlo United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 20:15
Optakt » - AGFtossen 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 11:10
Optakt » - FC Alpe 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 14:15
Optakt » - FC Blumen 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 18:10
Optakt » - Tweedy FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 20:55
Optakt » - Dame N Doye 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 22:40
Optakt » - Real Schytz 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 14:30
Optakt » - Tweedy FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 15:15
Optakt » - Powhatan Secondary 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 17:25
Optakt » - Team Martens 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 21:35
Optakt » - Powerfade United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 01:10
Optakt » - Zoenke FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 04:20
Optakt » - Fc ringridderen 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 11:15
Optakt » - FC Alpe 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 19:50
Optakt » - Touvlo United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 21:20
Optakt » - AC Mazda 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 01:40
Optakt » - De Ekstra Kilo 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 06:35
Optakt » - De Sorte Pirater 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 09:20