FC Hefaistos
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 3 | V | Kræmmerne FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/04, 06:35 |
1 - 1 | U | Fedtklump FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 13:25 |
2 - 1 | T | Black Sheeps | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/04, 14:55 |
3 - 0 | V | AOCUTS | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 17:25 |
0 - 1 | T | AFC Reeperbahn | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/04, 21:25 |
0 - 2 | T | Lord Kunsti IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 07:25 |
1 - 1 | U | Hirtshals Ultras | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 10:45 |
1 - 0 | V | Los magos | Cup of Portugal, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 23/04, 15:00 |
1 - 0 | T | Fenerbahce Spor Kulubu | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 21:00 |
0 - 1 | V | Thisted BK | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/04, 21:15 |
0 - 1 | T | East Dene Utd | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 07:15 |
2 - 1 | V | Viitorul FC | Cup of Portugal, Runde 3 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 15:20 |
0 - 1 | T | Klubløse Kabalelæggere | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 19:40 |
1 - 2 | T | Wuppertaler SV | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/04, 20:15 |
3 - 0 | T | FC Stoke City | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 20:50 |
1 - 2 | V | Monster Esport | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/04, 21:35 |
2 - 0 | V | Kræmmerne FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 08:10 |
1 - 1 | U | Thisted BK | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 09:35 |
5 - 0 | T | AFC Reeperbahn | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/04, 12:20 |
3 - 0 | V | Woodgate Wanderers | Cup of Portugal, Runde 4 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 25/04, 15:05 |
1 - 0 | T | Seven Nation Army | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 25/04, 21:40 |
2 - 1 | V | Black Sheeps | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 10:35 |
0 - 1 | T | Seven Nation Army | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 11:55 |
1 - 1 | U | AOCUTS | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 13:25 |
Optakt » | - | Klubløse Kabalelæggere | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 17:35 |
Optakt » | - | Fedtklump FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 26/04, 20:50 |
Optakt » | - | Goodshit | Cup of Portugal, Runde 5 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 26/04, 22:25 |
Optakt » | - | Wuppertaler SV | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 01:35 |
Optakt » | - | Monster Esport | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/04, 13:50 |
Optakt » | - | FC Stoke City | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/04, 15:20 |
Optakt » | - | East Dene Utd | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/04, 21:25 |
Optakt » | - | Nørreskovens Helte | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 28/04, 00:20 |
Optakt » | - | Lord Kunsti IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/04, 09:40 |
Optakt » | - | Fenerbahce Spor Kulubu | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/04, 12:10 |
Optakt » | - | Hirtshals Ultras | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/04, 12:25 |