Sonic United
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
3 - 0 | V | Ethnikos Alifeira | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 06:35 |
2 - 0 | V | Roumpado | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 13/05, 09:10 |
0 - 4 | V | Tarapsa | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 11:20 |
0 - 4 | V | Palaia Khavari | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 13/05, 12:40 |
4 - 0 | V | Anagennisi Katakalion | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 02:35 |
0 - 4 | V | Amygdali | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 11:25 |
3 - 0 | V | Tsekirion | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 11:35 |
6 - 0 | T | Vive IF | Greek Cup, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 14/05, 14:40 |
0 - 6 | V | Anagennisi Komitadhes | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 14/05, 17:15 |
1 - 1 | U | FC Ruen | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 14/05, 20:30 |
Optakt » | - | Chris Machines | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 07:00 |
Optakt » | - | Anagennisi Khionata | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 15/05, 07:55 |
Optakt » | - | Acient FC | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 16:55 |
Optakt » | - | Gounitsa | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 15/05, 17:20 |
Optakt » | - | Langesø IF | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 00:30 |
Optakt » | - | Anagennisi Katakalion | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 02:10 |
Optakt » | - | Nestos Mykines | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 16/05, 08:05 |
Optakt » | - | Palaia Khavari | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 19:00 |
Optakt » | - | Anagennisi Komitadhes | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 16/05, 23:00 |
Optakt » | - | Ethnikos Alifeira | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 16:35 |
Optakt » | - | Roumpado | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 17/05, 17:25 |
Optakt » | - | Langesø IF | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 21:25 |
Optakt » | - | Tarapsa | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 17/05, 23:40 |
Optakt » | - | Chris Machines | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 01:05 |
Optakt » | - | Gounitsa | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 17:15 |
Optakt » | - | Nestos Mykines | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 18:10 |
Optakt » | - | Anagennisi Khionata | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/05, 21:55 |
Optakt » | - | Acient FC | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/05, 22:15 |
Optakt » | - | Tsekirion | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 00:30 |
Optakt » | - | Amygdali | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/05, 02:30 |
Optakt » | - | FC Ruen | 4. division, pulje 8 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/05, 08:50 |