Can We Win
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 0 | V | Black Pirate Allstars | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 00:45 |
1 - 0 | T | De rullende appelsiner | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 09:10 |
2 - 2 | U | ChaPowChangTow | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 10:25 |
2 - 0 | T | Santorinifc | Svenska Cupen, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 29/04, 14:20 |
1 - 1 | U | Danish Airclub | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 22:40 |
1 - 1 | U | KIF Örebro | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 01:55 |
0 - 1 | V | Frejlev United | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 02:20 |
2 - 0 | V | Danske Disciple | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 20:25 |
1 - 0 | V | Eagles Palace | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 21:05 |
1 - 2 | T | Fc Gellert | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 22:50 |
5 - 0 | V | MagnMeisterFc | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 01:15 |
3 - 1 | V | Jamaican Bobsled Team | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 02:45 |
1 - 2 | V | Blære If | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 15:00 |
0 - 0 | U | Næstved FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 22:50 |
1 - 1 | U | Danske Disciple | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 08:40 |
1 - 1 | U | Dinosauerendennis | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 12:00 |
2 - 1 | V | Danish Airclub | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 13:35 |
1 - 1 | U | Barnetfc | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 16:40 |
1 - 1 | U | Frejlev United | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 23:10 |
0 - 1 | V | ChaPowChangTow | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 01:10 |
1 - 0 | V | De rullende appelsiner | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 01:50 |
0 - 0 | U | Barnetfc | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 12:10 |
1 - 2 | V | Black Pirate Allstars | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 17:10 |
2 - 1 | V | Blære If | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 00:45 |
2 - 2 | U | MagnMeisterFc | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 08:40 |
3 - 1 | V | Næstved FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 11:05 |
Optakt » | - | Dinosauerendennis | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 18:40 |
Optakt » | - | Jamaican Bobsled Team | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 22:55 |
Optakt » | - | KIF Örebro | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 09:25 |
Optakt » | - | Fc Gellert | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 11:50 |
Optakt » | - | Eagles Palace | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 13:00 |