The Amateur Ballers

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
5 - 1 T RoxZeT 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:20
Optakt » - Shaolin United DK 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:40
Optakt » - Hasle 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 13:15
Optakt » - Real Betis 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:40
Optakt » - Heartfollufür AK 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/11, 06:00
Optakt » - Rørkær Champs 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 06:15
Optakt » - FC Rakkeby 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/11, 16:25
Optakt » - Refztrup 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 21:45
Optakt » - Legends Of Vman 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 19/11, 22:30
Optakt » - FC K Salat 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 05:30
Optakt » - Salonica 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/11, 05:40
Optakt » - AC Opium 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/11, 09:35
Optakt » - FC FBI Specialized 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/11, 21:40
Optakt » - Sparta AC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 05:50
Optakt » - Shaolin United DK 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 06:00
Optakt » - Karenslyst FX 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 06:55
Optakt » - Rørkær Champs 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/11, 14:00
Optakt » - Heartfollufür AK 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/11, 14:15
Optakt » - Real Betis 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 13:50
Optakt » - Hasle 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 17:50
Optakt » - RoxZeT 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 19:35
Optakt » - Sparta AC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 22:25
Optakt » - Salonica 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 11:45
Optakt » - AC Opium 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 13:50
Optakt » - Karenslyst FX 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 17:00
Optakt » - FC K Salat 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 18:05
Optakt » - FC FBI Specialized 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 20:50
Optakt » - Refztrup 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 23:50
Optakt » - FC Rakkeby 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 01:15
Optakt » - Legends Of Vman 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 08:40