Den Brunstige Ungdom

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
4 - 1 V Katarrakhion 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 07:20
0 - 1 V Ethnikos Katapodhata 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 16:05
0 - 1 V Gefyroudion 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 17:15
3 - 1 V Anagennisi Rapendhosa 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 21:05
2 - 1 V Sinoikismos Askidhia 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 22:40
2 - 1 V Analoukas 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:20
3 - 0 V Dhaitsa 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 09:40
1 - 5 V Olympiakos Polemitas 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp I går, 16:40
1 - 1 U Pigadhakia 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp I går, 22:15
1 - 1 U Rendina 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:25
1 - 2 V Nestos Vervitsa 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp I dag, 01:20
Optakt » - Olympiakos Xechoron 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:05
Optakt » - Ethnikos Anthokhori 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 17:45
Optakt » - Anagennisi Kourtesis 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 07:30
Optakt » - Ethnikos Katapodhata 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 08:55
Optakt » - Forest Hill Drive 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 09:20
Optakt » - Pigadhakia 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 20:20
Optakt » - Anagennisi Rapendhosa 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 22:20
Optakt » - Katarrakhion 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 24/01, 06:15
Optakt » - Anagennisi Kourtesis 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/01, 06:40
Optakt » - Sinoikismos Askidhia 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 24/01, 14:15
Optakt » - Gefyroudion 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/01, 18:30
Optakt » - Forest Hill Drive 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 25/01, 00:45
Optakt » - Nestos Vervitsa 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/01, 08:10
Optakt » - Rendina 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/01, 10:40
Optakt » - Ethnikos Anthokhori 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 25/01, 16:55
Optakt » - Olympiakos Xechoron 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/01, 22:35
Optakt » - Dhaitsa 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 25/01, 23:25
Optakt » - Olympiakos Polemitas 5. division, pulje 14 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/01, 00:15
Optakt » - Analoukas 5. division, pulje 14 Ligakamp Udebanekamp 26/01, 07:55