Team Rolf Er Ren

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
6 - 0 V Höckåsen 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 11:30
0 - 2 V Sydfalster FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 11:55
1 - 2 V IF Elverslösa 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 14/10, 12:05
3 - 0 V IF Svärdsund 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/10, 21:20
5 - 0 V Håkanbo 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 04:30
2 - 1 T Real Buret 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:25
2 - 1 V Falleberg ac 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:10
2 - 0 T OVO United 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:30
0 - 2 T Benja FCK 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 19:30
0 - 2 T AC Montelaro 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 14:55
3 - 1 T Mou Go Home 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I dag, 15:45
4 - 1 V Playtime Tiger 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 17:10
3 - 0 T Freedom City FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I dag, 20:20
Optakt » - IF Elverslösa 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 07:05
Optakt » - Real Buret 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 15:00
Optakt » - Spartak Stavre 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/10, 18:15
Optakt » - AC Wolfs 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 18:25
Optakt » - Håkanbo 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 17/10, 20:40
Optakt » - Sydfalster FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/10, 06:15
Optakt » - Spartak Stavre 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 12:00
Optakt » - IF Svärdsund 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 13:50
Optakt » - Höckåsen 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/10, 16:20
Optakt » - Playtime Tiger 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 05:15
Optakt » - AC Wolfs 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 06:00
Optakt » - Freedom City FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 06:40
Optakt » - Mou Go Home 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/10, 08:20
Optakt » - AC Montelaro 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 19/10, 19:10
Optakt » - Falleberg ac 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 03:25
Optakt » - Benja FCK 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 20/10, 07:00
Optakt » - OVO United 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/10, 07:15