Real Fizz

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Flæskeholdet 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 07:10
1 - 1 U CF Villarreal 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 14:15
1 - 1 U Team Tyson fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 14:50
1 - 0 V Esbjerg fB 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 15:25
0 - 6 V Stremnes BK Turkiye Kupasi, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 23/11, 17:55
0 - 0 U Yamanota 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 20:40
3 - 0 V Olympique Guldborg FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 10:50
0 - 1 V Newname asap now 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 13:55
0 - 1 V NineNine FC Turkiye Kupasi, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 24/11, 16:25
1 - 1 U Fc Luckyboys 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 19:25
1 - 0 V Månk IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 21:10
2 - 1 T Lateside united 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/11, 01:30
1 - 0 V Golden JB 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/11, 06:15
0 - 5 V Scorpia United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/11, 11:05
0 - 1 T csko 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/11, 15:15
2 - 2 U Underground FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/11, 17:30
2 - 1 V Jowinski Turkiye Kupasi, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 25/11, 20:25
1 - 0 T Olympique Guldborg FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 26/11, 07:25
0 - 0 U Flæskeholdet 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/11, 13:45
0 - 1 T Yamanota 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/11, 17:25
1 - 0 T TriHard FC Turkiye Kupasi, Runde 4 Cupkamp Udebanekamp 26/11, 19:35
0 - 0 U Nillers Disciple 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 26/11, 21:40
0 - 5 V HON Killers Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp I går, 00:30
1 - 2 V Esbjerg fB 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 05:35
2 - 1 T csko 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:25
0 - 0 U CF Villarreal 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 14:00
2 - 2 U Team Tyson fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:00
1 - 1 U Nillers Disciple 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:55
Optakt » - Scorpia United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:55
Optakt » - Lateside united 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 11:50
Optakt » - Golden JB 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 12:45
Optakt » - Underground FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:30
Optakt » - Newname asap now 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/11, 00:35
Optakt » - Månk IF 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/11, 00:45
Optakt » - Fc Luckyboys 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/11, 13:35