4. division, pulje 8

Kampe

Vælg dato:
Tidspunkt Hjemmehold   Udehold
26. oktober 2020, 01:10 FC Sørig 0 - 0 Gundsømagle United
26. oktober 2020, 01:50 Serbian Gangnam Style 6 - 0 Forromeco
26. oktober 2020, 06:20 Voldsomme lækkerier 2 - 0 Palmares do Sul
26. oktober 2020, 06:45 Forromeco 0 - 5 The Golden Bears
26. oktober 2020, 07:30 Fluf United 3 - 0 Canto do Junco
26. oktober 2020, 08:05 Vestegnen Colts 2 - 2 FC Sørig
26. oktober 2020, 09:10 Canto do Junco 0 - 9 Chelsea AFC
26. oktober 2020, 09:20 FC Sørig 2 - 1 Cruz do Sul
26. oktober 2020, 10:15 Canto do Junco 0 - 7 Voldsomme lækkerier
26. oktober 2020, 10:50 Vestjylland FC 2 - 0 Cruz do Sul
26. oktober 2020, 11:30 Voldsomme lækkerier 5 - 0 FredericiaAlliancen
26. oktober 2020, 11:30 Santana do Taboleiro 0 - 5 FC Sørig
26. oktober 2020, 12:05 FredericiaAlliancen 0 - 2 Fluf United
26. oktober 2020, 12:30 FredericiaAlliancen 5 - 0 Santana do Taboleiro
26. oktober 2020, 13:40 Gundsømagle United Optakt Serbian Gangnam Style
26. oktober 2020, 13:45 Vestjylland FC Optakt Chelsea AFC
26. oktober 2020, 14:25 FC Middelmådighed Optakt Vestegnen Colts
26. oktober 2020, 14:50 Palmares do Sul Optakt Fluf United
26. oktober 2020, 15:10 Palmares do Sul Optakt The Golden Bears
26. oktober 2020, 15:45 Vestegnen Colts Optakt Gundsømagle United
26. oktober 2020, 15:45 Vestjylland FC Optakt Voldsomme lækkerier
26. oktober 2020, 16:50 The Golden Bears Optakt Serbian Gangnam Style
26. oktober 2020, 16:55 FredericiaAlliancen Optakt Forromeco
26. oktober 2020, 17:10 Santana do Taboleiro Optakt Vestjylland FC
26. oktober 2020, 17:20 The Golden Bears Optakt Voldsomme lækkerier
26. oktober 2020, 18:40 Cruz do Sul Optakt FC Middelmådighed
26. oktober 2020, 18:45 Chelsea AFC Optakt FredericiaAlliancen
26. oktober 2020, 19:55 Forromeco Optakt Canto do Junco
26. oktober 2020, 20:05 Chelsea AFC Optakt FC Middelmådighed
26. oktober 2020, 20:30 Gundsømagle United Optakt The Golden Bears
26. oktober 2020, 20:50 Canto do Junco Optakt Serbian Gangnam Style
26. oktober 2020, 21:00 Fluf United Optakt Vestjylland FC
26. oktober 2020, 21:10 Cruz do Sul Optakt Vestegnen Colts
26. oktober 2020, 21:35 Serbian Gangnam Style Optakt Palmares do Sul
26. oktober 2020, 22:35 Palmares do Sul Optakt Forromeco
26. oktober 2020, 22:35 FC Middelmådighed Optakt Santana do Taboleiro