Copa do Brasil

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
09-10, 11:35 Division 3, Group 3 Dedz 0 - 2 SC Redhead Division 2, Group 1
09-10, 11:40 Division 2, Group 1 Gladsaxe BK 2 - 3 Liverpool United CF Campeonato Brasileiro Série A
09-10, 11:40 Division 5, Group 10 Surfcoast FC 1 - 4 Team Dumme Mark Division 2, Group 1
09-10, 11:45 Division 2, Group 2 Team High Sky 3 - 0 Maxi bear Division 3, Group 3
09-10, 11:45 Division 3, Group 4 Jeppesen City 1 - 4 ASO Fenerbahce Division 4, Group 4
09-10, 11:50 Division 3, Group 2 Chachos United FC 2 - 0 Von FC Division 4, Group 1
09-10, 12:05 Division 3, Group 4 Ringsted Jets 1 - 0 GucciGangIsDead Division 3, Group 4
09-10, 12:05 Division 4, Group 7 FC Fodby 0 - 4 Innovation FC Division 3, Group 2
09-10, 12:15 Campeonato Brasileiro Série A Wild Boar FC 6 - 0 Lionsssss Division 4, Group 3
09-10, 12:20 Division 2, Group 1 Bennets Barske Bisser 2 - 0 Team SuperTilt Division 3, Group 2
09-10, 12:30 Division 3, Group 4 Team Søgaard Fc 0 - 1 Kindergarden IF Division 3, Group 2
09-10, 12:35 Division 2, Group 2 March FC 1 - 0 Jens Det Sorte Lyn Division 3, Group 2
09-10, 12:40 Division 5, Group 2 Slambam United 1 - 2 Fc Tolerance Division 3, Group 2
09-10, 12:55 Division 4, Group 3 Trufflers United 0 - 6 Watton Town Fc Division 2, Group 2
09-10, 13:10 Division 3, Group 3 SuperCobras 2 - 1 Swanski Swans Division 3, Group 1
09-10, 13:15 Division 4, Group 3 Fernet Branca FC 0 - 3 Team Nana Division 3, Group 4
09-10, 13:20 Division 5, Group 1 Portland Warriors 1 - 0 Kjelds Konger Division 5, Group 4
09-10, 13:30 Division 4, Group 6 Copenhagen City 1 - 2 Bergstrand Fc Division 2, Group 1
09-10, 13:45 Division 4, Group 4 Young Bulls 0 - 3 Islev Finest Division 4, Group 2
09-10, 13:50 Division 3, Group 1 OBever 1 - 2 FCBossen Division 3, Group 2
09-10, 14:05 Division 4, Group 3 Gunners OK 1 - 0 Atletico Talento Division 3, Group 1
09-10, 14:15 Division 4, Group 6 FC Vinther 0 - 2 Waka Waka Vigerslev BK Division 2, Group 2
09-10, 14:20 Division 4, Group 2 Unknown Legend 2 - 1 lundvej Division 3, Group 1
09-10, 14:35 Division 4, Group 2 Dark Guardians 3 - 1 Stoke City Division 3, Group 4
09-10, 14:55 Division 4, Group 5 The Faddas 0 - 2 Barcardi Limon FC Division 4, Group 6
09-10, 15:05 Campeonato Brasileiro Série A TM Ninja Turtles 5 - 0 Evolution FC Division 2, Group 1
09-10, 15:10 Division 4, Group 6 Smollerup FC 1 - 5 Sultne Ulve Division 3, Group 3
09-10, 15:15 Division 3, Group 3 V MandS 0 - 2 Kickbuttawski fc Division 3, Group 1
09-10, 15:25 Division 3, Group 2 soolskiin 4 - 0 FC Bello TK Division 5, Group 1
09-10, 15:40 Division 4, Group 7 Blackburn Child 2 - 0 Team nothing Division 5, Group 3