Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
04-30, 11:45 |
Division 4, Group 3 |
Team Pesta |
0 - 1 |
Aalborg ungdomsakademi |
Division 3, Group 1 |
04-30, 11:50 |
Division 3, Group 1 |
Boombarillirilos |
2 - 0 |
Nyborgs drenge |
Division 3, Group 2 |
04-30, 12:00 |
Division 3, Group 3 |
Popsdk |
5 - 0 |
Woodstock FC |
Division 4, Group 5 |
04-30, 12:10 |
Division 2, Group 2 |
Hirtshals Ultras |
0 - 2 |
Gamba Kibe Osaka |
Portuguese League |
04-30, 12:10 |
Division 2, Group 2 |
FC Strandlod |
5 - 0 |
Pscheid |
Division 5, Group 5 |
04-30, 12:15 |
Division 4, Group 2 |
Knoklerne FC |
2 - 1 |
Svendborg City |
Division 4, Group 1 |
04-30, 12:25 |
Division 2, Group 2 |
Black Sheeps |
0 - 1 |
Bolton Wanderers |
Division 2, Group 2 |
04-30, 12:30 |
Division 3, Group 3 |
Rentik FC |
5 - 0 |
Esrum |
Division 5, Group 2 |
04-30, 12:35 |
Division 3, Group 2 |
Truer dig med spyd |
p1 - 1 |
FC Vorbasse |
Division 3, Group 4 |
04-30, 12:35 |
Division 2, Group 1 |
Argentus FC |
2 - 0 |
pivo |
Division 4, Group 6 |
04-30, 12:55 |
Division 2, Group 1 |
Al Kharid Warriors |
1 - 2 |
Illuminati Boldklub |
Division 5, Group 2 |
04-30, 13:00 |
Division 2, Group 1 |
Das Krankenhaus |
2 - 3 |
Ross RFC |
Division 3, Group 2 |
04-30, 13:05 |
Division 3, Group 2 |
VJJ |
0 - 1 |
Deltic Warriors |
Division 3, Group 2 |
04-30, 13:15 |
Division 2, Group 1 |
Arboyy |
3 - 0 |
Woosh Ching Woo |
Division 3, Group 4 |
04-30, 13:15 |
Division 3, Group 2 |
Horsens South |
1 - 3 |
Woodgate Wanderers |
Division 4, Group 1 |
04-30, 13:15 |
Portuguese League |
Fenerbahce Spor Kulubu |
4 - 0 |
Discovery FC |
Division 4, Group 6 |
04-30, 13:20 |
Portuguese League |
The Flying Faroes |
0 - 1 |
Post United |
Division 2, Group 1 |
04-30, 13:25 |
Division 3, Group 4 |
Jonas frekss |
1 - 0 |
Street Fifa |
Division 3, Group 2 |
04-30, 13:25 |
Division 3, Group 3 |
Kvistgård United |
3 - 0 |
Lukeluker FC |
Division 4, Group 2 |
04-30, 13:30 |
Division 4, Group 6 |
spise her me hjem |
0 - 4 |
Los Cruzados |
Division 2, Group 1 |
04-30, 13:35 |
Division 3, Group 4 |
AOCUTS |
2 - 0 |
Maccabi Haifa FC |
Division 4, Group 2 |
04-30, 13:40 |
Division 4, Group 3 |
FC Skytten |
1 - 2 |
Eis Power |
Division 3, Group 1 |
04-30, 13:40 |
Portuguese League |
FC ØRESUND |
4 - 0 |
TM Thunders |
Division 4, Group 2 |
04-30, 13:45 |
Division 4, Group 7 |
Dream Team Dyrbye |
2 - 3 |
Bois Boldklup |
Division 4, Group 1 |
04-30, 13:45 |
Portuguese League |
Pedersen FK |
2 - 0 |
FC Bolonase |
Division 4, Group 3 |
04-30, 14:00 |
Division 3, Group 2 |
Goodshit |
2 - 1 |
Wudang |
Division 4, Group 3 |
04-30, 14:05 |
Division 3, Group 4 |
Kyed FC |
0 - 2 |
AC Portis |
Portuguese League |
04-30, 14:10 |
Division 4, Group 1 |
Højen G U |
0 - 2 |
Stougaard Allstars |
Portuguese League |
04-30, 14:15 |
Division 4, Group 2 |
Los magos |
0 - 1 |
Real Fizz |
Division 4, Group 6 |
04-30, 14:15 |
Division 3, Group 2 |
AFCSouthampton |
1 - 3 |
Flensborg FC |
Division 2, Group 2 |