Club MR

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
1 - 1 D Anjinsan Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-01, 10:05
2 - 1 L FK Sydvestsjælland Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-01, 11:45
1 - 1 D FC Milanello Glory Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-01, 17:40
3 - 1 W Team Bendtsen Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-01, 21:40
1 - 1 D Brockensdrenge Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-02, 05:05
0 - 4 W Guangzhou ETFC Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-02, 06:10
0 - 3 L Fetay FC Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-02, 09:55
4 - 1 L Poulter Landspokalturneringen, Runde 2 Turneringskamp Bortekamp 06-02, 12:15
0 - 3 L Gisppræsidenterne Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp 06-02, 14:40
1 - 0 W Nautico Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-02, 18:30
1 - 1 D FC Broby Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-02, 19:40
1 - 0 W Team Settlers Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-03, 00:25
2 - 2 D miks drenge Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-03, 11:50
1 - 2 L FC Astralis Stars Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp 06-03, 16:00
1 - 2 W Es allstars Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-03, 20:10
1 - 0 L Frørup CF Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-03, 21:20
2 - 0 W FC Rumskib Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-04, 06:50
2 - 1 L Anjinsan Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-04, 08:05
2 - 0 W Guangzhou ETFC Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-04, 08:55
1 - 1 D Nautico Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-04, 12:05
0 - 1 L BK Farum Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp 06-04, 13:45
1 - 1 D Punch Dreamteam Youth squad Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-04, 14:35
2 - 1 W FK Sydvestsjælland Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-04, 22:45
0 - 1 W Team Bendtsen Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-04, 22:55
3 - 0 W FC Milanello Glory Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-04, 23:30
1 - 1 D FC Rumskib Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 09:40
0 - 6 W liverpools year Vennskapskamp Vennskapskamp Bortekamp I går, 18:45
Forhåndsvisning » - Frørup CF Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 08:40
Forhåndsvisning » - Punch Dreamteam Youth squad Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 09:50
Forhåndsvisning » - Team Settlers Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 11:40
Forhåndsvisning » - miks drenge Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 12:00
Forhåndsvisning » - Es allstars Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 16:05
Forhåndsvisning » - FC Broby Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 06-07, 04:20
Forhåndsvisning » - Fetay FC Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-07, 08:25
Forhåndsvisning » - Brockensdrenge Divisjon 4, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 06-07, 11:05