Divisjon 3, Gruppe 2

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
24 November 2020, 00:30 Esbjergfb 2 - 3 Muffis græshopper
24 November 2020, 00:45 FC Pilgård 0 - 0 Thorup IF
24 November 2020, 00:50 FC gylden 2 - 0 Arya Stark
24 November 2020, 01:30 Liverpool Skive 0 - 2 Carlitos Way
24 November 2020, 01:40 Powerfade United 0 - 0 FC gylden
24 November 2020, 02:00 Muffis græshopper 2 - 0 Powerfade United
24 November 2020, 02:30 FC gylden 2 - 2 Esbjergfb
24 November 2020, 02:35 Thorup IF 1 - 0 Braziliance
24 November 2020, 08:50 Carlitos Way 2 - 1 Muffis græshopper
24 November 2020, 08:55 Seewang 1 - 0 Club Sandwich
24 November 2020, 09:25 Seewang 5 - 0 Creek international
24 November 2020, 10:35 Muffis græshopper 1 - 1 Club Sandwich
24 November 2020, 10:50 FC Pilgård 3 - 2 Carlitos Way
24 November 2020, 10:55 Creek international 0 - 4 Lyngby BK
24 November 2020, 12:20 Carlitos Way Forhåndsvisning Braziliance
24 November 2020, 12:25 Lyngby BK Forhåndsvisning Thorup IF
24 November 2020, 12:35 Powerfade United Forhåndsvisning Krab Kalash
24 November 2020, 14:10 Esbjergfb Forhåndsvisning Krab Kalash
24 November 2020, 14:50 Arya Stark Forhåndsvisning Muffis græshopper
24 November 2020, 14:55 Krab Kalash Forhåndsvisning Skamby Boldklub
24 November 2020, 15:45 Arya Stark Forhåndsvisning Esbjergfb
24 November 2020, 15:55 Liverpool Skive Forhåndsvisning Arya Stark
24 November 2020, 16:15 Carlitos Way Forhåndsvisning Seewang
24 November 2020, 16:55 Creek international Forhåndsvisning FC Pilgård
24 November 2020, 17:10 Braziliance Forhåndsvisning Skamby Boldklub
24 November 2020, 17:45 Arya Stark Forhåndsvisning Seewang
24 November 2020, 18:05 Powerfade United Forhåndsvisning Liverpool Skive
24 November 2020, 18:10 Club Sandwich Forhåndsvisning FC Pilgård
24 November 2020, 18:20 Thorup IF Forhåndsvisning Skamby Boldklub
24 November 2020, 18:50 Club Sandwich Forhåndsvisning FC gylden
24 November 2020, 19:20 Braziliance Forhåndsvisning Creek international
24 November 2020, 21:00 Skamby Boldklub Forhåndsvisning Lyngby BK
24 November 2020, 21:20 Esbjergfb Forhåndsvisning Powerfade United
24 November 2020, 21:20 FC gylden Forhåndsvisning Krab Kalash
24 November 2020, 22:10 Club Sandwich Forhåndsvisning Liverpool Skive
24 November 2020, 22:35 Krab Kalash Forhåndsvisning Lyngby BK