Divisjon 6, Gruppe 14

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
7 April 2020, 00:55 Wettsaasen FV 1 - 0 OSV Groß Schulzendorf
7 April 2020, 01:05 Oberprechtal SV 1 - 4 Wüstphül
7 April 2020, 01:20 Flyelmi Academy Youth squad 6 - 0 OSV Niederasbach
7 April 2020, 02:40 Falske Rotter FC Youth squad 2 - 2 OSV Groß Schulzendorf
7 April 2020, 02:50 Westhemmerde 1 - 2 Flyelmi Academy Youth squad
7 April 2020, 07:40 Rothleiten SV Forhåndsvisning Uphusermehren
7 April 2020, 08:15 Falske Rotter FC Youth squad Forhåndsvisning Uphusermehren
7 April 2020, 08:25 OSV Niederasbach Forhåndsvisning Rothleiten SV
7 April 2020, 08:50 Rothleiten SV Forhåndsvisning Westhemmerde
7 April 2020, 09:35 FK Pingu Forhåndsvisning Gambach FV
7 April 2020, 10:00 OSV Groß Schulzendorf Forhåndsvisning Westhemmerde
7 April 2020, 10:40 de vilde karate ørne Youth squad Forhåndsvisning Wettsaasen FV
7 April 2020, 10:50 Falske Rotter FC Youth squad Forhåndsvisning Westhemmerde
7 April 2020, 11:15 Gambach FV Forhåndsvisning Wüstphül
7 April 2020, 11:30 de vilde karate ørne Youth squad Forhåndsvisning OSV Niederasbach
7 April 2020, 11:30 Rothleiten SV Forhåndsvisning Roßdorf
7 April 2020, 11:40 de vilde karate ørne Youth squad Forhåndsvisning Burghöfe
7 April 2020, 12:50 Burghöfe Forhåndsvisning FC Laschendorf
7 April 2020, 13:10 Westhemmerde Forhåndsvisning de vilde karate ørne Youth squad
7 April 2020, 13:30 Roßdorf Forhåndsvisning Gambach FV
7 April 2020, 14:15 Burghöfe Forhåndsvisning Rothleiten SV
7 April 2020, 14:50 Wüstphül Forhåndsvisning FC Laschendorf
7 April 2020, 15:10 FK Pingu Forhåndsvisning Wüstphül
7 April 2020, 15:30 OSV Groß Schulzendorf Forhåndsvisning Flyelmi Academy Youth squad
7 April 2020, 15:30 Wettsaasen FV Forhåndsvisning FK Pingu
7 April 2020, 16:20 Roßdorf Forhåndsvisning Oberprechtal SV
7 April 2020, 16:45 FC Laschendorf Forhåndsvisning Gambach FV
7 April 2020, 17:05 OSV Niederasbach Forhåndsvisning Falske Rotter FC Youth squad
7 April 2020, 17:25 FC Laschendorf Forhåndsvisning Roßdorf
7 April 2020, 18:15 Flyelmi Academy Youth squad Forhåndsvisning Wettsaasen FV
7 April 2020, 19:20 Oberprechtal SV Forhåndsvisning Burghöfe
7 April 2020, 19:40 Uphusermehren Forhåndsvisning de vilde karate ørne Youth squad
7 April 2020, 22:05 Wettsaasen FV Forhåndsvisning Falske Rotter FC Youth squad
7 April 2020, 22:40 OSV Groß Schulzendorf Forhåndsvisning FK Pingu
7 April 2020, 23:20 Uphusermehren Forhåndsvisning Oberprechtal SV
7 April 2020, 23:25 Flyelmi Academy Youth squad Forhåndsvisning FK Pingu